Wellness pobyty w Styrii

Gdzie indziej można cieszyć się wspaniałym relaksem, jeśli nie w zielonym sercu Austrii? Region Styria wita Cię piękną przyrodą, fantastycznymi stokami, historycznymi miastami i słonecznymi winnicami. Sięgnij po pobyt wellness w Styrii i zafunduj sobie odpoczynek, na który zasługujesz.

Ładowanie ofert...

razem 6 oferty


Zieleń, gdziekolwiek spojrzysz. Urlop w austriackiej Styrii wywoła uśmiech na twarzy każdego miłośnika przyrody. Majestatyczne szczyty, głębokie doliny przeplatają się z historycznymi miasteczkami i słonecznymi winnicami. Podczas wędrówek po Dachstein, Tauplitz lub Dolnych Taurach będziesz cieszyć się niezrównanymi widokami, czystymi jeziorami polodowcowymi i pachnącymi łąkami. Wellness bezpośrednio w hotelu doprowadzi Państwa pobyt w Styrii do perfekcji.

Pobyty Wellness w Styrii - relaks w zielonym sercu Austrii

Podobnie jak cała Austria, jej największy kraj związkowy Styria oferuje wspaniałe możliwości aktywnego wypoczynku ze wszystkim pomiędzy. Piękno przyrody, komfortowe zakwaterowanie, szlaki piesze i rowerowe oraz oczywiście wspaniałe stoki - wszystko to sprawia, że ​​Styria jest jednym z najbardziej poszukiwanych miejsc w kraju. Ponadto dzięki historycznym miastom takim jak Graz nie zostaniesz pozbawiony życia kulturalnego. Cały region obiecuje zatem naprawdę różnorodne doświadczenia.

Zimą wybierz się tutaj na zimową zabawę, ponieważ znajdziesz tu kilka słynnych ośrodków narciarskich. Na ośnieżonych stokach możesz poszaleć na przykład w Tauplitz, Hochkar, Semmering lub Loser. Pierwszorzędna obsługa, doskonałe warunki i oczywiście niesamowite widoki na białe alpejskie szczyty i oszronione lasy czekają na Ciebie wszędzie.

Niezależnie od tego, jaką czynność wykonujesz, nie zapomnij po niej o zasłużonym odpoczynku. Wybieraj spośród hoteli, które oferują własną strefę wellness, gdzie czeka na Ciebie jacuzzi, sauna lub basen kryty. Można tu odpocząć o każdej porze roku, zawsze ze smacznym śniadaniem lub obiado-kolacją i innymi pierwszorzędnymi usługami. Zobacz także osobiście zweryfikowane pobyty, które dla Ciebie przetestowaliśmy i których pakiety polecamy my i nasi klienci.