Pobyt wellness w Chorwacji

Wakacje w Chorwacji nie muszą polegać tylko na pływaniu w morzu. Można również skorzystać z relaksu w strefie wellness, gdzie można się odprężyć w jacuzzi lub w saunie.

Ładowanie ofert...

razem 11 oferty


Wakacje w Chorwacja kojarzą się głównie z kąpielami w morzu i opalaniem na plaży. Ale to nie musi być jedyna rzecz, którą można robić na urlopie. Dla prawdziwego relaksu obowiązkowym punktem jest również centrum odnowy biologicznej, nawet bezpośrednio w miejscu zakwaterowania.

Wakacje w Chorwacji - morze, zabytkowe miasta i wellness

Chorwacja - to ciepłe morze idealne do pływania, żwirowe i piaszczyste plaże oraz kurorty tętniące życiem i zabytkowe miasta. Ale jest coś dodatkowego, na co warto zwrócić uwagę podczas urlopu - jak relaks w centrum wellness. Nie ma to jak masaż tysiącem bąbelków w jacuzzi i zdrowy relaks w saunie. Jeśli nie chcesz tego przegapić podczas urlopu w Chorwacji, zarezerwuj pobyt z nieograniczonym dostępem do centrum wellness w ramach pobytu. Możesz również skorzystać z pływania w basenie.

Z relaksu w strefie wellness można korzystać w Dalmacja Północna, Istria lub Riwiera Makarska, ale także w innych częściach Chorwacji. Szczególnie luksusowe hotele mogą pochwalić się własnymi centrami wellness, w których można również cieszyć się doskonałym komfortem, świetną obsługą i doskonałym jedzeniem. Aby mieć pewność, że w Chorwacji będziesz cieszyć się tylko najlepszym komfortem, wybierz pobyt z etykietą "osobiście zweryfikowane". Etykieta ta oznacza, że pobyt został osobiście zweryfikowany przez członka zespołu Travelking i zebrał same doskonałe recenzje od gości.