Wakacje w Chorwacji

Ciesz się relaksem na plaży, opalaniem, kąpielą w morzu i spokojem nadmorskiego kurortu na wakacjach w Chorwacji, która wciąż jest jednym z najpopularniejszych kierunków na letni wypoczynek.

Ładowanie ofert...

razem 57 oferty


Chorwacja to duży kraj i nie jest łatwo wybrać odpowiednie miejsce na letni wypoczynek. Zapewniamy, że hotele z naszej oferty znajdziesz w popularnych miejscowościach turystycznych. W Chorwacji jest ich naprawdę dużo!

Nie musisz daleko jechać na wakacje do Istria, to półwysep w północnej części Chorwacji. Innym obszarem pełnym pięknych miejsc noclegowych jest Dalmacja, która zajmuje praktycznie całą południową połowę kraju. Do głównych kurortów Dalmacji należą Split, Makarska, Zadar, Szybenik i Dubrownik.

Chorwacja bez morza? Nie sądzę!!!

Wiemy, że do Chorwacji jedziecie przede wszystkim dla pięknego morza, w którym można się kąpać. Morze Jaderyjskie, popularnie zwane Adriatykiem, ma latem przyjemną temperaturę, nic więc dziwnego, że jest popularnym celem turystów z sąsiednich krajów, które nie mają morza.

A co z plażą? Czy wolisz piaszczystą plażę, gdzie możesz leżeć płasko na ziemi i opalać się, podczas gdy twoje dzieci budują zamek, czy wolisz żwirową lub betonową plażę, gdzie bardziej idealnym rozwiązaniem jest posiadanie ze sobą materaca lub leżaka, aby nie zostać popchniętym, ale nie będziesz musiał zmagać się z piaskiem, który wszędzie się dostanie? W Chorwacji znajdziesz wszystkie trzy rodzaje plaż!