Narciarstwo w Niemczech - pobyty

Niemcy to kraj pełen niespodzianek, a jedną z nich są niekończące się kilometry najlepiej przygotowanych stoków. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym na nartach po raz pierwszy, czy doświadczonym zawodnikiem, znajdziesz tu coś dla siebie.

Ładowanie ofert...

razem 1 oferty


Zabierz całą rodzinę do Niemiec na wspaniałe wakacje na nartach. U naszego największego sąsiada znajdziesz nowoczesne ośrodki narciarskie, usługi na wysokim poziomie, a przede wszystkim piękną przyrodę.

Idealne warunki i piękne otoczenie - to właśnie narciarstwo w Niemczech

Niemcy posiadają kilka obszarów górskich, które są zimowym rajem dla narciarzy, biegaczy i snowboardzistów. Dzięki różnorodności niemieckich pasm górskich, zarówno doświadczeni sportowcy, jak i rodziny z dziećmi będą cieszyć się swoimi pierwszymi narciarskimi przygodami na łatwych stokach.

Wspaniała zimowa zabawa czeka na Ciebie po niemieckiej stronie Gór Krušnych (Erzgebirge). Popularny ośrodek narciarski Fichtelberg znajduje się tuż za czeską granicą. Innym częstym wyborem czeskich narciarzy jest ośrodek Altenberg, w którym znajduje się do 70 kilometrów przygotowanych tras biegowych.

Bardziej wymagające trasy zjazdowe można znaleźć na południu kraju, gdzie wznoszą się Alpy Bawarskie. Z popularnego Skiareal Garmisch Partenkirchen, gdzie w 1936 roku odbyły się nawet Zimowe Igrzyska Olimpijskie, wyniesiesz wiele sportowych wrażeń. Możesz także jeździć na nartach w Alpach w Ski Resort Oberstdorf, który obejmuje do 50 kilometrów tras zjazdowych. Widoki na górskie szczyty, w tym najwyższy szczyt Niemiec Zugspitze, uzupełniają nowoczesne obiekty z przekąskami i wypożyczalnią.