Pobyty na Szumawie dla dwóch osób

Szumawa to idealne miejsce na aktywny wypoczynek i relaksujący pobyt, z którego powrócisz odrodzony. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje z partnerem, przyjacielem czy kolegą z pracy, z pewnością wybierzesz z naszej bogatej oferty pobytów na Szumawie dla dwojga.

Ładowanie ofert...

razem 11 oferty


Szumawa przyciąga swoich gości przede wszystkim uroczą przyrodą pełną głębokich lasów, jezior i bagien. Znajdziesz tu wiele wież widokowych i punktów widokowych, z których jak na dłoni widać niepowtarzalny krajobraz Szumawy. Ponadto istnieje wiele atrakcyjnych celów wycieczek w postaci pełnych zabytków ruin, zamków, pałaców i historycznych miast. Wszystkie piękności Szumawy można najlepiej podziwiać w dobrym towarzystwie, więc wybierz z naszej oferty wakacji we dwoje na Szumawie!

Gdzie się zatrzymać na Szumawie dla dwojga?

Niezależnie od tego, czy Ty i Twój towarzysz podróży planujecie spędzić wakacje wędrując i uprawiając sport, czy też wolicie zwiedzać, nie należy zapominać o odpowiednim wypoczynku. Gdzie indziej możesz się nim cieszyć jak nie w wellness bezpośrednio w hotelu? Wanna z hydromasażem, sauna lub basen to odpowiednie miejsce na relaks ciała i umysłu. Jeśli dodamy do tego masaże i zabiegi wellness, połączenie idealnego pobytu we dwoje jest w świat!

Powszechnie wiadomo, że Szumawa jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi. Ale czy wiesz, że są też wyjątkowo świetne warunki na wakacje z psem? Oszczędź sobie troski o to, kto zaopiekuje się Twoim zwierzakiem podczas Twojego urlopu i zabierz go ze sobą do hoteli na Szumawie, gdzie czworonożni goście są mile widziani.