Pobyty uzdrowiskowe w Austrii

Niemal każdemu wakacje w Austrii kojarzą się z turystyką wysokogórską, jazdą na nartach w nowoczesnych ośrodkach narciarskich czy zwiedzaniem zabytków. Oczywiście znajdziesz tu również doskonałe kąpiele termalne! Wybierz się na pobyt spa do Austrii i poznaj ich magię!

Ładowanie ofert...

razem 1 oferty


Bez względu na porę roku, kiedy wybierasz się na wakacje do Austrii, koniecznie zabierz ze sobą strój kąpielowy. Na pewno będą Ci potrzebne w austriackich łaźniach. Pływaj w odkrytych basenach latem, zrelaksuj się w basenie relaksacyjnym z dyszami do masażu lub udaj się prosto do centrum wellness, aby się zrelaksować.

Austriackie termy - relaks z widokiem na góry

Jest kilka powodów, dla których warto pojechać na wakacje do Austrii! Niezależnie od tego, czy wybierasz się do naszych południowych sąsiadów na górskie wędrówki, zwiedzanie zabytkowych miast, czy też jazdę na nartach, podczas pobytu nie powinno zabraknąć porządnego wypoczynku. Czy jest coś lepszego niż rozgrzewka w saunie po dniu pełnym wycieczek lub zanurzenie się w gorącej wodzie termalnej w basenie relaksacyjnym z widokiem na ośnieżone szczyty Alpy czy Wysokie Taury?

Wizyta w centrum wellness dobrze przysłuży się zmęczonym mięśniom. Zafunduj sobie to wspaniałe doświadczenie bezpośrednio w swoim mieszkaniu. Niemal obowiązkowym elementem każdego porządnego hotelu czy pensjonatu w Austrii jest własna sauna, w której można się ogrzać nie tylko po męczącej turystyce. Jeszcze większym komfortem możesz cieszyć się w jacuzzi z widokiem na przyrodę lub podczas masażu.

Które termy w Austrii są zdecydowanie warte odwiedzenia? Możesz o tym przeczytać w naszym artykule.