Pobyty w czeskich Beskidach z psem

Wycieczki w piękną przyrodę i na świeżym powietrzu najlepiej przeżywa się z najlepszym przyjacielem. Nie zostawiaj swojego zwierzaka w domu i jedź z psem na wakacje w Beskidy do hoteli lub pensjonatów, które chętnie przyjmują zwierzęcych gości. Zobaczysz, że walka na Łysą Górę lub Świerkową Górę będzie dobrze do siebie pasować.

Ładowanie ofert...

razem 13 oferty


Ciesz się pobytem w czeskich Beskidach wszystkimi zmysłami i zakochaj się w tym niezwykłym regionie, tak jak wielu turystów przed Tobą. Twojemu psu też się tu spodoba, więc koniecznie zabierz go ze sobą na wakacje. Będzie się cieszył bieganiem po lesie lub smakowaniem wody z czystych strumieni razem z Tobą.

Co przeżyjesz podczas pobytu w czeskich Beskidach ze swoim psem?

Kiedy mowa o Beskidach, wielu z nas wyobraża sobie zalesione góry przeplatane szlakami turystycznymi, wspaniałe tereny narciarskie, ale przede wszystkim wyjątkowe zabytki kultury ludowej i wyśmienitą kuchnię. Jeśli jeszcze nie próbowaliście frgalu lub szczawiu wołoskiego, najwyższy czas to zmienić! Wybierz się na pobyt w Beskidy, wejdź do słynnych drewnianych chat Ermitażu i przespaceruj się Spacerem przez korony drzew Wołoszczyzny. A może wolisz odwiedzić skansen Muzeum Wołoskie w przyrodzie lub poznać życie i twórczość kompozytora Leoša Janáčka w Hukvaldach? Tutejsze szlaki turystyczne nie są zbyt wymagające, więc nawet pies bez problemu sobie z nimi poradzi. Wiele lokalnych hoteli i pensjonatów z przyjemnością przyjmuje czworonożnych gości.

Jednak pobyt w czeskich Beskidach to nie tylko piesze wędrówki i jazda na nartach. Odłóż na chwilę buty turystyczne lub narciarskie i ciesz się doskonałym wypoczynkiem. Nie tylko latem wygodnie jest popływać w basenie relaksacyjnym z biczami wodnymi lub zrelaksować się w jacuzzi lub saunie w centrum wellness bezpośrednio w hotelu.