Pobyty w Czeskim Raju z dziećmi

Tęsknisz za idyllicznymi, rodzinnymi wakacjami? Wybierzcie się z dziećmi na pobyt do Czeskiego Raju. Cieszcie się razem pięknym krajobrazem ze skalnymi miastami, romantycznymi dolinami, punktami widokowymi, zamkami i pałacami. Krótko mówiąc, poczujesz się tutaj dosłownie jak w bajce!

Ładowanie ofert...

razem 5 oferty


Dla wyjątkowych naturalnych piękności z całą rodziną

O niezwykłym bogactwie przyrodniczym Czeskiego Raju świadczy fakt, że w 1955 roku ogłoszono tu pierwszy na naszym terenie obszar chronionego krajobrazu. W regionie środkowego biegu rzeki Izery napotkacie zapierające dech w piersiach skalne miasta, zamki, pałace i malownicze budowle architektury ludowej.

Największą atrakcją Czeskiego Raju są miasta skalne, zwłaszcza Skały Prachovské koło Jičína, Skalne miasto Hruboskalskie, Skały Besedickie lub Skały Příhrazskie z pozostałościami skalnego grodu Drábské světnička. Znajdziesz tu również bajkowe miasto Jičín z doskonałymi udogodnieniami i różnorodną ofertą zajęć dla dzieci. Dominantą i symbolem pięknego krajobrazu są kultowe ruiny zamku Trosky, można również odwiedzić zamek Kost, zamek Zvířetice lub zamki Sychrov i Dětenice. Krótko mówiąc, dzieci i dorośli nie będą się tu nudzić, więc Czeski Raj jest idealnym miejscem na wakacje z dziećmi.