Pobyty w Lago di Garda z obiadokolacją

Największe jezioro we Włoszech, Lago di Garda, położone wśród alpejskich szczytów, oferuje nieograniczone możliwości uprawiania turystyki pieszej i spędzania wolnego czasu. Wybierz pobyt nad jeziorem Garda z niepełnym wyżywieniem i delektuj się podczas wakacji mnóstwem słynnych włoskich potraw.

Ładowanie ofert...

razem 0 oferty

Żaden pobyt nie pasuje do Twojego wyboru, spróbuj dostosować wprowadzone kryteria.Jezioro Garda – naturalna perła Włoch

Lago di Garda to nie tylko największe jezioro we Włoszech, ale także najbardziej poszukiwane przez turystów. I nic w tym dziwnego, bo oprócz zapierającej dech w piersiach przyrody jezioro i jego okolice oferują całą gamę możliwości aktywnego spędzenia urlopu. Miłośnicy sportu mogą liczyć na idealne warunki do uprawiania żeglarstwa, windsurfingu, kolarstwa górskiego, wspinaczki sportowej, kajakarstwa i nurkowania.

Wybrzeża i położone wzdłuż nich miasta charakteryzują się śródziemnomorską atmosferą, która jest bardziej typowa dla bardziej południowych regionów Włoch. Podczas gdy na niższych wysokościach rosną drzewa oliwne i cytrynowe, nad jeziorem wznoszą się szczyty o wysokości ponad 2000 metrów. Tutaj możesz cieszyć się zarówno przyjemnymi spacerami promenadą, jak i prawdziwą alpejską turystyką. Najwyższą górą nad jeziorem jest Mt. Baldo (2218 m n.p.m.), na które można się wspiąć samodzielnie lub skorzystać z popularnej panoramicznej kolejki linowej.

Czego więc jeszcze brakuje do absolutnie idealnych wakacji we Włoszech? Cóż, jedzenie! Delikatna kuchnia włoska jest jedną z najpopularniejszych na świecie. Fantastyczne makarony, pizza, zupy jarzynowe, rewelacyjne desery, chrupiące wypieki – to wszystko stało się popularne w naszym regionie. Wybierz się na wakacje nad jeziorem Garda z niepełnym wyżywieniem i delektuj się pysznymi domowymi włoskimi specjałami na śniadanie i kolację!