Pobyty w spa

Chciałbyś przebywać w uzdrowisku, ale najlepiej bez tłumów turystów? W takim razie spędź wakacje spa! Jakość usług dorównuje europejskiej czołówce, a jednocześnie turyści pozostają w dużej mierze nieodkryci. Uwierz mi, jest na co czekać!

Ładowanie ofert...

razem 12 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel ma całkowicie profesjonalny i pomocny personel, a także znajduje się w wyjątkowej lokalizacji. Piękne górskie widoki towarzyszą przez cały pobyt, czy to w zaciszu pokoju, w restauracji czy w spa. Muszę również pochwalić posiłki serwowane w ramach niepełnego wyżywienia. W pobliżu znajduje się Zakopane, które jest centrum turystyki pieszej po polskiej stronie Tatr Wysokich. Bardzo podobał nam się nasz pobyt i polecamy go szczególnie jesienią.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Zespół ds. sprzedaży
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt w Hotelu Spa Medical Dwór Elizy *** na południu Polski wraz z mężem i córką bardzo nam się podobał. Lokalizacja hotelu jest ogromnym atutem - zaledwie 19 km od granicy z Czechami, a do tego położony jest w pięknej okolicy. Pokój z dostawką zapewniał wystarczającą ilość miejsca dla trzech osób. Mieliśmy widok na park zdrojowy, gdzie uwielbialiśmy chodzić na spacery. Śniadania i kolacje, serwowane w nowoczesnej restauracji, były smaczne i obfite w formie bufetu. Tak więc każdy z nas rozkoszował się własnym smakiem podczas śniadania i kolacji i wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni.”

Zuzana Košnerová
Zuzana Košnerová
Obsługa klienta


Nasz kraj nie tylko zachwyca piękną przyrodą i ważnymi zabytkami UNESCO. Znajdziesz tu również wiele wspaniałych miejscowości uzdrowiskowych, które zdecydowanie warto odwiedzić. Które to są? Przeczytaj!

Polska rajem uzdrowiskowym

W uzdrowiskach urzekną Cię malownicze kolumnady uzdrowiskowe i zadbane parki. Można odwiedzić historyczne uzdrowisko w miejscowości Kudowa Zdrój, gdzie kiedyś odpoczywali nawet Winston Churchill i Johann Goethe . Kawałek dalej można odwiedzić miejscowości uzdrowiskowe Polanica Zdrój u podnóża Gór Stołowych czy słynny Lądek Zdrój z ponad 750-letnią tradycją. We wszystkich trzech wymienionych lokalizacjach można skorzystać z najlepszych zabiegów i wycieczek krajoznawczych. To idealne miejsca na romantyczny pobyt.

Jeśli interesuje Cię cel turystyczny lub zimą narty, nie zapomnij zafundować sobie odpowiedniego relaksu po wysiłku na stoku. Czeka na Ciebie w jacuzzi lub w doskonale nagrzanej saunie. Wystarczy wybrać nocleg z centrum wellness i wypoczynek gwarantowany. Następnie udaj się z całą rodziną do łaźni termalnych, gdzie będą bawić się zarówno młodzi, jak i starsi goście. Jednym z najpopularniejszych jest zdecydowanie Kompleks Termalny Termy Gorący Potok znajdujący się w pobliżu górskiego kurortu Zakopane, dlatego jest to „obowiązkowy przystanek” po wędrówce po Tatrach.