Pobyty wellness all inclusive

Podczas urlopu zafunduj sobie to, co najlepsze. Dzięki pakietowi all inclusive nie musisz się o nic martwić, a spa doskonale Cię zrelaksuje. Wybierz piękny hotel wellness na Węgrzech, w Austrii lub we Włoszech i rozpieszczaj się. Zmartwienia mogą poczekać.

Ładowanie ofert...

razem 12 oferty


Chcesz cieszyć się doskonałym relaksem w hotelowym centrum wellness, któremu możesz się w pełni oddać i nie musisz martwić się o jedzenie - co ugotować, do jakiej restauracji pójść itp. Rozwiązaniem jest pobyt wellness z wyżywieniem all inclusive!

All inclusive + wellness = idealny pobyt

Wstań rano, ciesz się wspaniałym * śniadaniem w formie bufetu, a następnie udaj się na masaż, jacuzzi lub sauny**.

Przed obiadem będziesz miał czas na spokojną kąpiel w basenie lub relaks na leżakach na tarasie słonecznym, ponieważ jadalnia znajduje się zaledwie kilka kroków od hotelu. A lunch jest serwowany bezpośrednio w hotelu**!

Następnie, w spa lub uzdrowisku, nie trzeba pilnować czasu, aby przygotować się do kolacji, wybrać odpowiednią restaurację, dotrzeć na miejsce i wreszcie zjeść. Nawet obiad, najczęściej w formie bufetu, można zjeść prawie w miejscu zakwaterowania.

Dodatkowo w ciągu dnia w wybranych godzinach będziesz miał do dyspozycji napoje bezalkoholowe (kawa, herbata, woda, soki, napoje gazowane, ...) oraz często lokalne wino i piwo.