Pobyty wellness dla dwóch osób w Pradze

Stolica Czech oferuje nie tylko wiele zabytków, ale także najnowocześniejsze centra wellness. W wielu praskich hotelach można rozkoszować się pracą doświadczonych masażystów lub leniuchować w bąbelkach ze swoim partnerem.

Ładowanie ofert...

razem 8 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Byliśmy bardzo zadowoleni z zakwaterowania w hotelu NH Collection Prague ****. Hotel znajduje się w spokojnej okolicy, w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej, więc mogliśmy łatwo dostać się tam, gdzie chcieliśmy. Personel był zawsze przyjazny, pomocny i uśmiechnięty. Pokój był wystarczająco duży, a największe wrażenie zrobiła na nas piękna łazienka z prysznicem. Na śniadanie był duży wybór ciastek, płatków śniadaniowych, owoców i warzyw. Najbardziej podobał nam się gorący bufet, który obejmował kiełbaski, jajecznicę i smażony bekon. Rarytasem i dumą tego hotelu jest kolejka linowa, która zabiera Cię do hotelu z niższego hotelu partnerskiego. Hotel słusznie zasługuje na 1 od nas i chętnie wrócimy ponownie!”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Obsługa klienta


Ludzie przyjeżdżają do Pragi głównie dla kultury, zabytków i przeżyć. Ale czy wiesz, że możesz również skorzystać z wspaniałego pobytu wellness dla dwojga pełnego relaksu?

Hotele w Pradze z centrum wellness

Wybierając odpowiednie zakwaterowanie w Pradze, warto pomyśleć o tym, czy szukasz hotelu, który oferuje prywatny basen, jacuzzi, saunę, czy najlepiej kombinację wszystkich. Spójrzmy prawdzie w oczy, po całodziennym chodzeniu po Pradze, kąpiel w gorących baniach na pewno się przyda.

Co jeszcze jest świetne? Procedury! Większość hoteli posiadających własne spa oferuje również różnorodne zabiegi. Szczególną popularnością cieszą się masaże tajskie i relaksacyjne. Dobrą wiadomością jest to, że pakiet często obejmuje atrakcyjną zniżkę na masaże, okłady i kąpiele.