Pobyty wellness dla dwóch osób z all inclusive

Podaruj swojemu ciału i umysłowi zasłużony odpoczynek z pierwszorzędnym doświadczeniem dla smakoszy. Masaże, sauny lub jacuzzi dla dwojga z posiłkami all inclusive to idealne połączenie relaksu i dobrego jedzenia.

Ładowanie ofert...

razem 12 oferty


Szukasz idealnego, beztroskiego urlopu? Spełnij swoje marzenie i wybierz się z małżonkiem na pobyt wellness pełen relaksu w jacuzzi lub basenie relaksacyjnym. Dzięki zawartemu w pakiecie posiłkowi all inclusive oszczędzisz sobie kłopotów z gotowaniem czy wybieraniem restauracji.

Doskonały romans na pobycie wellness

Nie ma nic lepszego niż świętowanie rocznicy, walentynek lub urodzin ze swoim partnerem w wyjątkowym miejscu. To od Was zależy, czy wolicie aktywny wypoczynek, czy też w pełni oddacie się relaksowi. Centrum wellness zadba o sporą dawkę romantyzmu, gdzie będziecie mogli cieszyć się sobą nawzajem. Jeszcze szybciej zapomnicie o obowiązkach i stresie dnia codziennego podczas masaży lub zabiegów.

Dzięki All Inclusive Meals będziesz mieć pewność, że podczas pobytu ani przez chwilę nie będziesz głodny. Każdy dzień pobytu rozpoczniesz od obfitego śniadania, a chwile podczas obiadu i kolacji będą równie beztroskie. Dodatkowo, możesz cieszyć się różnymi małymi kąskami do przekąszenia lub napojami pomiędzy głównymi posiłkami. Jeśli masz ochotę na coś ekstra dla swojej miłości, zdecyduj się na [pobyt romantyczny], gdzie romantyczna kolacja lub butelka wina może być również częścią pakietu.