Pobyty wellness w Luhacovicach

Najczęściej odwiedzane morawskie uzdrowisko Luhačovice powita Państwa na pobycie wellness, gdzie czeka na Państwa zasłużony odpoczynek i szereg zabiegów, takich jak kąpiele, masaże czy inhalacje Vincenta. Można też odwiedzić miejskie kąpielisko.

Ładowanie ofert...

razem 5 oferty


Luhačovice przez wielu uważane są za jedno z najpiękniejszych miejsc na Morawach i nic dziwnego. To uzdrowisko położone jest w dolinie Ochronionego Obszaru Krajobrazowego Białe Karpaty i kryje w sobie wiele perełek architektonicznych i możliwości wypoczynku. Oprócz relaksu w uzdrowisku można oddać się niezakłóconemu relaksowi w wellness bezpośrednio w miejscu zakwaterowania.

Co robić podczas pobytu w Luhačovicach?

Przejdźcie się po rozległym parku zdrojowym ze źródłem Aloiska i zaczerpnijcie prawdziwej relaksacyjnej atmosfery. Naturalnym centrum życia uzdrowiskowego jest Luhačovicka kolumnada, która w ostatnich latach przeszła kosztowną rekonstrukcję. Podczas odkrywania piękna Luhačovic z pewnością przyciągną Cię piękne wille w stylu secesji ludowej zaprojektowane przez architekta Dušana Jurkoviča. Warto odwiedzić także Zamek Luhačovicki lub zaporę wodną, która jest idealnym miejscem na relaks z przepięknym widokiem.

Na relaks w leczniczej wodzie termalnej wybierz się do uzdrowiska lub na kąpielisko miejskie Luhačovice. Relaksować się można także bezpośrednio w miejscu zakwaterowania. Wiele tutejszych hoteli i pensjonatów posiada własne centrum wellness z jacuzzi lub sauną, a w niektórych z nich można skorzystać także z masaży lub zabiegów relaksacyjnych**.