Wczasy w polskich uzdrowiskach

Szukasz naprawdę wyjątkowych wakacji? W takim razie wybierz się do jednego z hoteli zlokalizowanych w pobliżu uzdrowiska, które zagwarantują Ci mnóstwo odpoczynku i relaksu.

Ładowanie ofert...

razem 24 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt w Hotelu Spa Medical Dwór Elizy *** na południu Polski wraz z mężem i córką bardzo nam się podobał. Lokalizacja hotelu jest ogromnym atutem - zaledwie 19 km od granicy z Czechami, a do tego położony jest w pięknej okolicy. Pokój z dostawką zapewniał wystarczającą ilość miejsca dla trzech osób. Mieliśmy widok na park zdrojowy, gdzie uwielbialiśmy chodzić na spacery. Śniadania i kolacje, serwowane w nowoczesnej restauracji, były smaczne i obfite w formie bufetu. Tak więc każdy z nas rozkoszował się własnym smakiem podczas śniadania i kolacji i wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni.”

Zuzana Košnerová
Zuzana Košnerová
Obsługa klienta
Zweryfikowane przez Travelking

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Hotelu Polanica. Dla mnie największym przeżyciem były zabiegi, dla siostrzenicy pokój zabaw i brodzik dla dzieci. Pokoje były wystarczająco wygodne na weekendowy pobyt, obiadokolacja była smaczna z dobrym wyborem dań. Wellness z podziałem na świat wodny i saunowy oceniam również pozytywnie. Miasto Polanica-Zdrój jest imponujące, a jego centrum i park zdrojowy są warte spacerów.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingowy zespół


Wybierz się do naszych rodzimych uzdrowisk

Kudowa Zdrój to liczące ponad 650 lat uzdrowisko, które znajdziesz na pograniczu kłodzkim. Czeka Cię piękny spacer kolumnadą, podziwianie architektury uzdrowiskowej, a także pawilon ze źródłami leczniczymi. Oprócz Parku Zdrojowego odwiedź także miejscowy aquapark.

Polanica-Zdrój to miasto uzdrowiskowe z pięknymi fontannami i altanami oraz urokliwą architekturą inspirowaną niemieckimi domami. Znajduje się tu również kilka uzdrowisk wykorzystujących miejscowe źródła termalne.

Lądek-Zdrój, to miasto uzdrowiskowe o tradycji sięgającej ponad 750 lat**. Dzięki temu jest jednym z najstarszych uzdrowisk w Europie. Mineralna woda lecznicza ma dobroczynne działanie dzięki zawartości radonu. Przyjedź i zafunduj sobie tutaj kurację.

Kołobrzeg to miasto uzdrowiskowe podwójnie. Szczyci się specyficznym mikroklimatem, dlatego nosi przydomek "klimatyczne uzdrowisko". Jednak można tu znaleźć również te klasyczne z basenami i zabiegami.