Urlop w uzdrowiskach termalnych na Węgrzech

Węgry to raj dla wszystkich miłośników uzdrowiskowego relaksu. Znajdziesz tu niezliczone termy z basenami pełnymi leczniczej wody, nowoczesnym środowiskiem i szeroką gamą zabiegów relaksacyjnych. Wybierz się na pobyt w spa termalnym na Węgrzech, a nie pożałujesz!

Ładowanie ofert...

razem 96 oferty


Węgierskie łaźnie termalne są znane i nic dziwnego! Oprócz basenów z leczniczą wodą termalną często pod jednym dachem znajdziesz centra odnowy biologicznej, świat saun i atrakcje dla najmniejszych gości.

Termy to nie jedyna atrakcja – co jeszcze można podziwiać na Węgrzech?

Załóż szlafrok bezpośrednio w swoim pokoju i przejdź korytarzem bezpośrednio do basenów termalnych. Bez podróżowania i czekania w kolejce po bilety. Czy to brzmi jak sen? Urzeczywistnij to za pomocą kilku kliknięć. Wszystko, co musisz zrobić, to zarezerwować pobyt w hotelu, który jest bezpośrednio połączony z łaźniami termalnymi. O każdej porze dnia możesz wrócić do swojego pokoju lub wpaść na lunch lub poczęstunek - wszystko będziesz miał w jednym budynku i kilka kroków dalej. Wtedy szybko można wrócić do basenów i podgrzewanych saun.

Wiele hoteli z łaźniami termalnymi ma również własne centrum wellness. Jeśli więc chwilowo zmęczy Cię kąpiel w wodzie termalnej, udaj się do wanny z hydromasażem lub weź udział w rytuale saunowym. Jeśli pragniesz naprawdę ponadstandardowych wrażeń, wybierz się na luksusowy pobyt. Oprócz nowoczesnego centrum spa i wellness możesz liczyć również na komfortowe pokoje, pyszne jedzenie i zawsze pomocną obsługę.

Gdzie na wakacje w termach na Węgrzech?

Największą popularnością wśród rodzin z dziećmi ewidentnie cieszy się uzdrowisko w Sárvár. Część relaksacyjna i rozrywkowa kompleksu są doskonale oddzielone, dzięki czemu każdy może oddać się doznaniom według własnej wyobraźni. Wyjątkowe chwile czekają na Ciebie w jaskiniowym uzdrowisku w Miszkolcu lub w historycznym Egerze. Idealny pobyt w spa można również przeżyć bezpośrednio w stolicy Budapeszt. Kilka tutejszych uzdrowisk zaprasza na relaks w samym centrum metropolii.

A gdzie jeszcze można znaleźć najlepsze uzdrowiska na Węgrzech? Nasz artykuł 6 najlepszych węgierskich uzdrowisk, które musisz odwiedzić!