Wakacje w Chorwacji z psem

Marzycie o wakacjach w Chorwacji z psem, który mógłby chodzić z Wami na spacery, na plażę lub nad morze? W takim razie nie wahajcie się i wybierzcie z naszej szerokiej oferty pobytów, w których zwierzęta są mile widziane.

Ładowanie ofert...

razem 28 oferty


Jeśli masz psa, to wiesz, że nie możesz zaplanować wakacji bez opiekunki do psa. Nawet jeśli to zrobisz, prawdopodobnie przez cały urlop będą Cię dręczyć pytania o to, czy Twój czworonożny przyjaciel jest pod dobrą opieką. Uniknij niepotrzebnych zmartwień i zabierz swojego pieska ze sobą na wakacje nad morzem. Przekonasz się, że spodobają mu się kamieniste plaże Chorwacji i wspólne pływanie w morzu.

Gdzie jechać na wakacje w Chorwacji z psem?

Aby jak najlepiej wykorzystać wyjazd psa nad morze, wybierz się w rejony, do których jest najbliżej samochodem. Na przykład półwysep Istria w północnej części kraju jest idealnym miejscem na wakacje. Oprócz wielu pięknych plaż zachwycą Cię zabytkowe miasteczka, takie jak Rovinj czy Pula.

Nieco dalej znajduje się Dalmacja Północna, znana z krystalicznie czystego morza i żwirowych plaż. Miejscowe gaje sosnowe są idealne na spacery z psem. Ze swoim czworonożnym przyjacielem na smyczy możesz również odwiedzić Park Narodowy Plitvice. Na zwiedzanie zabytków wybierz się do Zadaru lub Szibenika.