Wakacje we Włoszech z psem

Czy wiesz, że w niektórych popularnych miejscowościach turystycznych możliwy jest pobyt z psami? Wybierz z naszej oferty wakacje we Włoszech i odkryj piękne plaże słonecznej Italii ze swoim czworonożnym przyjacielem.

Ładowanie ofert...

razem 11 oferty


Wakacje we Włoszech to przede wszystkim kąpiele w morzu, zwiedzanie kultowych starożytnych miejsc i delektowanie się wykwintną lokalną kuchnią. Na wszystkie te wycieczki możesz zabrać swojego czworonoga na wakacje nad morzem. W ten sposób unikniesz nie tylko kłopotów ze znalezieniem opiekunki, ale także zmartwień, czy Twój pupil dobrze sobie radzi bez Ciebie. Przekonasz się, że pływanie w morzu i na plaży sprawi mu tyle samo radości, co tobie.

Odwiedź Włochy ze swoim psem

Dzięki morzu, miastom pełnym zabytków i wysokim górom idealnym na piesze wycieczki, Włochy to idealne miejsce na letnie wakacje. Nie musisz podróżować przez wiele dni, aby zobaczyć piękno Włoch, możesz dotrzeć na północ kraju w kilka godzin samochodem. Łatwa dostępność destynacji to zaleta, jeśli wybierasz się na wakacje z małymi dziećmi lub nawet tylko z psem. Wybierz pobyt w popularnej Toskanii, słynącej z wina i sztuki lub Rimini na wybrzeżu Adriatyku . Zaledwie kilka godzin drogi od domu, Ty i Twój czworonożny pupil możecie cieszyć się pierwszym spacerem po plaży lub wokół górskiego jeziora.

Co jeszcze może Cię czekać podczas wakacji we Włoszech?

Jeśli pływanie w morzu to za mało lub wybierasz się w głąb lądu, zarezerwuj zakwaterowanie z basenem. Nie ominie Cię relaks nad wodą z drinkiem zaledwie kilka kroków od Twojego pokoju. Dla entuzjastów ćwiczeń i aktywnych właścicieli psów jest opcja wypożyczalnia rowerów na miejscu.