Weekendowe pobyty w czeskich Beskidach

Beskidy przyciągają turystów ze wszystkich zakątków Czech piękną przyrodą i różnorodnością wrażeń. Każdy po prostu zakocha się w pięknym krajobrazie usianym unikatowymi budynkami architektury ludowej. Wybierz się na weekend w Beskidy i poznaj ten niesamowity region!

Ładowanie ofert...

razem 16 oferty


Czeskie Beskidy charakteryzują się surowością i różnorodnością. Ich piękno można odkryć na wielu kilometrach oznakowanych tras wycieczek. Nagrodą za Twój turystyczny występ będą piękne panoramiczne widoki. W krajobrazie z grzbietami górskimi i głębokimi dolinami znajdziesz malownicze domy z bali i inne skarby architektury ludowej, w tym kultowe budowle słynnego architekta Dušana Jurkoviča. Ciekawych informacji o Beskidach można dowiedzieć się na wielu ścieżkach edukacyjnych, a także w wyjątkowym Muzeum Wołoskim w Przyrodzie. Ten wyjątkowy skansen w Rożnowie jest żywym dziedzictwem czarującej przeszłości Wołoszczyzny.

Gdzie na weekendowy pobyt w Beskidy?

Grzbiety Beskidów, takie jak Radhošť, Vřesovické vrchy lub Velký Javorník, są idealne do łatwych i średnio wymagających wędrówek. Jednak łatwo może się zdarzyć, że spędzisz cały dzień w urokliwym krajobrazie usianym kłodami, a wieczorem naprawdę poczujesz przebyte kilometry. hotele z wellness to świetny wybór, gdzie można cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem po powrocie z całodniowego marszu. W połączeniu z czystym beskidzkim powietrzem efekty relaksu będą naprawdę niezwykłe.

Beskidy to także idealne miejsce na romantyczny pobyt. Ciesz się przyjemnymi chwilami z partnerem i czasem, który będziesz mieć tylko dla siebie. Jeśli chcesz zafundować sobie naprawdę wyjątkowe wrażenia podczas wakacji, polecamy pobyty z prywatnym wellness, gdzie możesz odpocząć w spokoju i prywatności.

Należysz do miłośników sportów zimowych, więc już nie możesz się doczekać ośnieżonych beskidzkich stoków? W takim razie hotel przy stokach narciarskich będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Czas zaoszczędzony na dojeździe na teren narciarski można wykorzystać w najlepszy możliwy sposób - na harce na stoku.