Wellness pobyty na północnych Morawach

Pooddychaj świeżym powietrzem w Jesionikach lub Beskidach i odkryj Ołomuniec, Ostrawę lub zamek Bouzov. Region Moraw Północnych oferuje wszystko, czego potrzeba do wspaniałego, relaksującego wypoczynku. Wybierz jeden z pobytów wellness na Morawach Północnych i połącz relaksujące spacery na łonie natury z relaksem w jacuzzi lub saunie. Który pobyt Cię przekona?

Ładowanie ofert...

razem 31 oferty


Północne Morawy – to zabytki kultury, piękny pagórkowaty krajobraz i możliwości wypoczynku. W Jesionikach lub Beskidach można wybrać się na wspaniałe spacery w dziewiczej przyrodzie, gdzie w gęstych lasach można schować się przed stresem i podziwiać wspaniałe widoki. Można jednak również wybrać się w stronę historii i kultury, do takich miast jak Ołomuniec, Ostrawa czy Šumperka.

Zrelaksuj się w atrakcyjnym miejscu na północnych Morawach

Wybierz z bogatej oferty pobytów wellness na Morawach Północnych i ciesz się dniami pełnymi spokoju i dobrego samopoczucia. pakiety obiadokolacji a nawet pełne wyżywienie zapewnią beztroski pobyt. Możesz naładować baterie w hotelowym basenie, a stres rozpuścić w przyjemnych bąbelkach w jacuzzi . Miłośnicy upałów ucieszą się godzinami spędzonymi w saunie fińskiej lub infrasaunie, która jest również częścią wellness**.

Możesz także zrelaksować się w spa, ponieważ znajdziesz tu słynne Uzdrowisko Priessnitza, w którym możesz zatrzymać się w hotelu połączonym ze spa i pozwól sobie w pełni leczyć procedury. Warto również wybrać się na spacer po wyjątkowym BalneoParku z różnymi stacjami leczniczymi. Jeśli chcesz zatrzymać się w tej lokalizacji, wybierz spośród naszych osobiście zweryfikowanych pobytów, aby mieć pewność najwyższej jakości usług.

A gdzie gniazdować na północnych Morawach? Masz niezliczone możliwości. W Jesionikach poczujesz się piękna na ciele i duszy, gdzie możesz wybrać się na Karlova Studánky lub wspiąć się na najwyższą górę Praděd. Nie mniej magiczne Beskidy przygotują Cię na odpowiednie relaksujące wakacje, możesz wybrać się do Diabelskiego Młyna lub słynnych Ermitaży i Radhošť. Podczas wakacji na północnych Morawach nie można przegapić Zamku Bouzov lub Miasta Ołomuniec z Kolumną Świętej Trójcy z listy UNESCO.