Wellness pobyty w Czeskim Krumlovie

Romantyczne uliczki, pachnące kawiarnie i niekończące się rozpieszczanie. Wybierz się na pobyt wellness w Czeskim Krumlovie i ciesz się przyjemnymi chwilami relaksu w jednym z najbardziej urokliwych czeskich miast. Można zobaczyć zamek, pojeździć po okolicznych ścieżkach rowerowych i odpocząć od wszelkich trosk w jacuzzi lub saunie.

Ładowanie ofert...

razem 3 oferty


Czeski Krumlov jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w kraju. I nic dziwnego, ma wiele do zaoferowania wszystkim odwiedzającym. Zachwycą Cię historia i architektura, dzięki którym Czeski Krumlov słusznie znalazł się na liście UNESCO. O każdej porze roku można chłonąć romantyczną atmosferę i delektować się lokalną gastronomią.

Dla dobrego samopoczucia w Czeskim Krumlovie, perle południowych Czech

Jeśli wybierasz się do południowych Czech, nie możesz przegapić Czeski Krumlov, a jeśli chcesz spędzić tu więcej dni, nie pożałujesz. Wybierzcie jeden z pobytów wellness w Czeskim Krumlowie z naszej oferty i dajcie się rozpieszczać. Zostaw stres i zmartwienia za sobą i zrelaksuj się w hotelu z masażami, procedury lub w basenie. Możesz także zrelaksować się w jacuzzi lub saunie.

Wybierz się na wellness w Czeskim Krumlovie nawet z dziećmi, sięgnij po jeden z naszych osobiście zweryfikowanych pobytów, na przykład z dzieckiem za darmo. Zaopiekujemy się Tobą pod każdym względem, w ofercie znajdziesz pakiety z obiadokolacją i pełne wyżywienie, dzięki czemu możesz bez obaw cieszyć się pysznym posiłkiem. Na kawę i dobry lunch wybierz się do centrum miasta, gdzie czekają na Ciebie niezliczone przytulne restauracje i kawiarnie.

Kiedy jesteś wystarczająco zrelaksowany, możesz iść zobaczyć zamek o tej samej nazwie, który wznosi się nad Wełtawą. Kompleks zamkowy jest drugim co do wielkości w Czechach i należy do najważniejszych zabytków w Europie Środkowej. Bajkowy zamek z niepowtarzalną kolorową wieżą dominuje nad miastem i nadaje mu bajkowy klimat. Jednak w samym centrum Czeskiego Krumlova odkryjesz również ciekawe zabytki historyczne i kulturowe.