Wellness pobyty w Dolnej Austrii

Okolice Wiednia oferują wiele piękna przyrody i kultury, które można odkryć podczas pobytu. Alpy Wiedeńskie, Las Wiedeński lub region winiarski Weinviertel to idylliczne miejsce na aktywny i relaksujący wypoczynek. Wybierz pobyt wellness w Dolnej Austrii i wyrusz na nowe doświadczenia.

Ładowanie ofert...

razem 1 oferty


Dolna Austria jest krajem, który rozciąga się wzdłuż granicy z Republiką Czeską. Rozciąga się wokół Wiednia i kryje w sobie niezliczone piękne naturalne miejsca i atrakcje kulturalne, które Cię zaskoczą. Udaj się tutaj o każdej porze roku i ciesz się na zabawę i relaks, które tu na Ciebie czekają. Dzięki pobytowi wellness w Dolnej Austrii będziesz cieszyć się wakacjami dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś.

Co czeka na Ciebie podczas pobytu wellness w Dolnej Austrii?

Region Dunaju, Mostviertel, Waldviertel, Region winiarski Weinviertel, Alpy Wiedeńskie i Las Wiedeński – to regiony kraju związkowego Dolna Austria, która przede wszystkim oferuje piękną przyrodę, gdzie można wybrać się na spacer, pieszą wycieczkę lub przejażdżkę rowerową. Obszar ten jest często przyćmiony przez inne alpejskie destynacje, a szkoda, bo naprawdę jest co oglądać. Wybierz się do tej oazy spokojnej i świeżej natury, gdzie możesz aktywnie spędzać czas i odpoczywać.

Jeśli wybierzesz pobyt wellness w Dolnej Austrii, czeka na Ciebie przyjemny wypoczynek w pięknym otoczeniu. Do wyboru pakiety z obiadokolacją, pełne wyżywienie lub śniadanie . Jeśli podróżujesz z całą rodziną, skorzystaj z oferty pobyt z dziećmi za darmo. Aby naprawdę cieszyć się wakacjami w Dolnej Austrii, wypróbuj osobiście zweryfikowany pobyt, który przetestowaliśmy dla Ciebie i który polecamy z czystym sercem.

Co warto zobaczyć w Dolnej Austrii? Idź na przykład do Opactwa Melk lub Schloss Hof. Na wędrówki można wybrać się kanionem Ötschergräben w Mostviertel lub wzdłuż długodystansowego szlaku turystycznego Weitwanderweg Nibelungengau. Można też spacerować wzdłuż Dunaju lub wędrować po winnicach. Można też zwiedzić zabytki z listy UNESCO – Kolej Semmering, Wachau czy Uzdrowisko Baden.