Wellness pobyty w Tatrach Bielskich

Odkryj zapierający dech w piersiach górski krajobraz Tatr Bielskich i zrelaksuj się w najpiękniejszym możliwym otoczeniu. Kwitnące łąki czy ośnieżone stoki – można tu spędzić wakacje o każdej porze roku. Wybierz spośród pobytów wellness w Tatrach Bielskich i oddaj się relaksowi w sercu popularnej miejscowości turystycznej. Więc dokąd to pójdzie?

Ładowanie ofert...

razem 6 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Tatry Bielskie i Wysokie zawsze były bliskie mojemu sercu. Dzięki doskonałej lokalizacji Hotelu Magura, w zasięgu ręki znajduje się wiele atrakcji przyrodniczych - gęste lasy, monumentalne szczyty górskie, szumiące wodospady. Nie trzeba nawet zabierać samochodu, do najpiękniejszych miejsc można dojechać autobusem lub pociągiem. Hotel jest przytulny i czysty, nie jest już najnowocześniejszy, ale wspaniały widok i przyjemna atmosfera rekompensują wszystko. Krótko mówiąc, jest to idealny wybór na aktywny wypoczynek zimą i latem.”

Fanni Soós
Fanni Soós
Marketingowy team


Urokliwe pasmo górskie Tatry Bielskie wznosi się na wschód od Tatr Wysokich. Kwitnące górskie łąki, wapienne ściany z trawiastymi zboczami i krasowe jaskinie są typowymi elementami lokalnego charakteru krajobrazu. Ten zakątek Słowacji jest idealnym miejscem na wakacje dla wszystkich miłośników sportu, latem można wybrać się na wysokogórskie wędrówki, a zimą cieszyć się śniegiem w jednym z tutejszych ośrodków narciarskich. Ale tutaj czeka na Ciebie wysokiej jakości wypoczynek w formie pobytów wellness.

Wellness w Tatrach Bielskich zachwyci miłośników relaksu i zapalonych sportowców

Pobyty wellness w Tatrach Bielskich mają kilka zalet. Przede wszystkim będziesz się relaksować w naprawdę pięknym środowisku naturalnym, które możesz zwiedzać w dowolnym momencie. Po drugie, będziesz w pobliżu świetnych terenów narciarskich, dzięki czemu możesz połączyć [nieograniczone wellness] z zimową zabawą. Relaks czeka na Ciebie w jacuzzi, saunie lub basen hotelowy.

Możesz wybrać pobyt z obiadokolacją lub pełne wyżywienie w kolejności odpowiednio uzupełnić siły po dniach spędzonych na tatrzańskich stokach. Jeśli podróżujesz z rodziną, nie wahaj się skorzystać z oferty pobyty z dzieckiem za darmo. Nie zostawiaj też swojego czworonożnego przyjaciela w domu, zostaje z psem nie jest wyjątkiem i na pewno bardzo mu się spodoba na lokalnym łąki.

Gdzie wybrać się na wycieczkę w Tatry Bielskie? Punktem wyjścia jest wieś Ždiar, skąd już blisko do stoków i szlaków turystycznych. Popularną atrakcją jest Bachledka Treetop Walkway, która znajduje się w pobliżu popularnego ośrodka narciarskiego Bachledka Ski & Sun. Odwiedź także domek myśliwski Hohenlohe lub drewniany kościół w Tatrzańskiej Jaworzynie. Ucieszą Cię również wycieczki na łono natury, np. do Kopské sedl, Zelený ples czy Dolina Mnichów.