Wellness pobyty w Znojmie

Wybierzcie się na degustację słynnych znojemskich ogórków i odkryj wszystko, co mają do zaoferowania Południowe Morawy. Spodoba się tu wszystkim romantycznym duszom, które pragną lampki dobrego wina i niezakłóconego relaksu. Miłośnicy aktywnego wypoczynku również znajdą tu zabawę, gdyż po ciężkim dniu mogą zrelaksować się w wannie z hydromasażem lub saunie. Wybierz pobyt wellness w Znojmie i przeżyj niezapomniane chwile w pięknym otoczeniu.

Ładowanie ofert...

razem 2 oferty


Słoneczne winnice, dźwięczny śmiech, gościnni ludzie i piękna przyroda w okolicy. Znojmo i Morawy Południowe też można tak opisać. Jeśli wybierzesz wellness pobyt w Znojmo, nie pożałujesz. Czekają na Ciebie relaksujące chwile z najbliższymi w romantycznej atmosferze. Wybierzcie się na południe Moraw o każdej porze roku i cieszcie się całym pięknem, jakie może wam ono zaoferować.

Pobyty wellness w Znojmie - relaks w winnym raju

Południowe Morawy to raj relaksu. Odkryj bogatą ofertę pobytów wellness bezpośrednio w Znojmie lub jego okolicach i miej wszystkie atrakcyjne miejsca turystyczne w zasięgu ręki. Możesz udać się na południe ze swoją drugą połówką i cieszyć się razem intymnymi chwilami w prywatnej jacuzzi lub saunie. Lub zabierz ze sobą całą rodzinę i zrelaksuj się w basen a dzieci pobawią się w hotelowym kąciku dla dzieci. Możesz zaoszczędzić dzięki pobytom z dzieci gratis.

Znojmo urzeka nie tylko swoim historycznym centrum, nad którym góruje kościół św. Mikulasza, ale także doskonałe wina regionalne. Jej miłośnicy powinni zwrócić uwagę, ponieważ pobyt w Znojmie może obejmować degustację, wejście do piwnicy z winami lub butelkę wina bezpośrednio w pokoju. Szklanka białego wina, wanna z hydromasażem i ludzie, z którymi można być sobą – gdyby istniało siódme niebo, na pewno wyglądałoby to mniej więcej tak.

Morawy Południowe oferują również wiele możliwości przebywania na łonie natury. Na przykład wybierz się na spacer wzdłuż Dyji lub wybierz się do Park Narodowy Podyjí, który rozciąga się w bezpośrednim sąsiedztwie Znojma. Czekają tu na Ciebie piękne punkty widokowe, ścieżki rowerowe i wybieg z dzikimi końmi. Z zabytków wybierz się na wycieczkę do ruin Nowego Zamku w Podyji lub do ważnego Zamku Znojemskiego lub Znojemskich Podziemi.