Urlop w czeskich górach

Po niezapomniane wrażenia nie trzeba jechać daleko. Karkonosze, Jesioniki czy Beskidy oferują niekończące się wycieczki, doskonale oznaczone trasy i komfortowe zakwaterowanie, które starannie dla Ciebie wybierzemy.

Ładowanie ofert...

razem 181 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel Rajská zahrada **** zostanie zapamiętany jako hotel z najpiękniejszym widokiem. Wspaniałe wellness, świetna restauracja i lokalizacja w samym sercu Gór Orlickich - połączenie, które po prostu nie może zawieść. Relaks w hotelowej strefie wellness z jacuzzi, basenem i sauną parową przeplataliśmy z wycieczkami do atrakcyjnych turystycznie miejsc w okolicy. Wisienką na wakacyjnym torcie był powitalny drink w pokoju oraz kawa z pysznym deserem. I tak spędziliśmy tu relaksujący czas, naprawdę jak w rajskim ogrodzie!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Zespół marketingowy


Na fantastyczny urlop w górach nie trzeba daleko jechać. Wystarczy dobrze się rozejrzeć, a przekonamy się, że nasze skarby natury oferują wiele pięknych miejsc idealnych do pieszych wędrówek i rowerowych wzdłuż setek kilometrów oznakowanych szlaków, które prowadzą do spektakularnych widoków. Szeroki wybór hoteli i pensjonatów oferujących najwyższej klasy usługi jest oczywistością.

Jakie pobyty w czeskich górach można wybrać?

Niezależnie od tego, czy podróżujesz Czechy jako para, czy planujesz urlop z rodziną, wiedz, że z naszej oferty znajdziesz idealne zakwaterowanie. Wiele hoteli i pensjonatów oferuje również darmowe zakwaterowanie z dzieckiem, dzięki czemu cała Twoja podróż będzie tańsza. I nie musisz nawet zostawiać swojego czworonożnego pupila w domu - wystarczy, że znajdziesz kwaterę, do której możesz zabrać swojego psa**. Możesz więc naprawdę cieszyć się wycieczką w czeskich górach z całą rodziną!

Szlaki turystyczne w górach oferują nie tylko wiele zapierających dech w piersiach widoków, ale także godziny spacerów. Jeśli masz dobrą kondycję, zapytaj w miejscu zakwaterowania o możliwość wypożyczenia roweru i przejedź przez góry na dwóch kółkach.

Nie ma nic lepszego niż dobry odpoczynek po męczącej wędrówce. Najlepszą ulgę mięśniom przynosi sauna, gorąca wanna lub masaż, dlatego szukaj zakwaterowania z wellness.

Wiele hoteli i pensjonatów w Czechach zostało dla Ciebie osobiście zweryfikowanych przez członków zespołu Travelking i posiadają wyłącznie zadowolonych, powracających klientów. Czy chciałbyś zatrzymać się w takim zweryfikowanym zakwaterowaniu? Wybierz z naszej oferty osobiście zweryfikowanych pobytów.

Gdzie z nami pojechać w góry?

Karkonosze z najwyższą czeską górą Śnieżką (1 603,3 m n.p.m.) skusi Cię wieloma majestatycznymi szczytami i atrakcjami turystycznymi.

Warto odwiedzić również Jesioniki ze szczytem Praděd (1 491 m n.p.m.) oraz słynne Uzdrowisko Priessnitz.

Nieco na wschód i bliżej Słowacji znajdują się Beskidy z wieloma zabytkami przyrody i architektury. Tylko tutaj można zwiedzić bajeczne Pustevny zaprojektowane przez Dušana Jurkoviča, Tradę w koronach drzew zwaną Stezką Walaską czy najwyższą Łysą Górę (1 324 m n.p.m.).

Nie znasz już wszystkich wymienionych gór? Wybierz się do mniej znanych Białych Karpat na granicy ze Słowacją i poznaj całe ich piękno.