Długi weekend nad morzem

Porządne wakacje jeszcze w zasięgu wzroku, ale czy już tak bardzo tęsknicie za morzem? Wybierz odpowiednią destynację i wybierz się nad morze przynajmniej na długi weekend. Naładujesz akumulatory i zwiększysz poziom słonecznej witaminy D.

Ładowanie ofert...

razem 31 oferty


Wykorzystaj swój długi weekendowy pobyt.

Gdzie na długi weekend nad morzem?

Chorwacja górzysty kraj nad Adriatykiem kusi krystalicznie czystym morzem, malowniczymi lasami sosnowymi i słynną chorwacką gościnnością. Na krótszy pobyt wybierz się na zapierający dech w piersiach półwysep Istria. Wybrzeże z wieloma niesamowitymi zatokami i pięknym krajobrazem z czerwoną glebą usianą licznymi winnicami i średniowiecznymi miasteczkami zniewoli niemal każdego.

Jeśli wolisz długie, piaszczyste plaże, udaj się za morze do regionu północnych Włoch Wenecji. Podczas długiego weekendu możesz cieszyć się wodnymi zabawami, promieniami słońca i nieskończonymi możliwościami rozrywki do woli. Do tego świeżo wypiekana pizza z doskonałym włoskim winem i idealny długi weekend nad morzem. Oczywiście nasze Morze Bałtyckie jest idealne na spędzenie długiego weekendu.