Letnie wakacje na Słowacji 2023

Najlepsze letnie doświadczenia czekają tuż za granicą! Zabierz swoje dzieci do zabytkowych miast, spotkaj egzotyczne zwierzęta w zoo, odwiedź bajkowe zamki w całym kraju i ochłodź się w luksusowych parkach wodnych lub podczas spływu rzeką. Przeżyj to, co najlepsze w lecie na Słowacji.

Ładowanie ofert...

razem 147 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt bardzo nam się podobał, zdecydowanie następnym razem zostalibyśmy dzień dłużej. Największą zaletą pensjonatu Quatro jest niewątpliwie fakt, że znajduje się on w bliskiej odległości od basenu termalnego. Eliminuje to zmartwienia związane z koniecznością dojazdu samochodem lub długim spacerem, co może być dużym plusem dla osób starszych lub rodzin z dziećmi. Podobało nam się również śniadanie z urozmaiconym wyborem dań. Zdecydowanie możemy polecić miasto Stupava i jego piękny park.”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Zespół ds. sprzedaży


Oszczędź sobie długich godzin podróży i wyjedź tuż za granicę - by zobaczyć piękno Słowacji. W środku upalnego lata można korzystać z pieszych wędrówek po górach, kąpieli w termach, aquaparkach lub naturalnych basenach, których na Słowacji jest kilka. Gdzie więc wybrać się najpierw?

Wybierz się do wody i w góry

Zimowe zamknięcia szlaków turystycznych dobiegły końca, a przyroda znów pokazuje nam swoje najpiękniejsze zakątki. Przyjedź i odpocznij w upalne dni w głębokich lasach i wśród skał. W Tatrach Wysokich docenisz odświeżenie stóp w górskim potoku i niezapomniane widoki na najwyższe szczyty. Słowacki Raj można odkryć ponownie latem dzięki pajęczynie drabinek, kładek i wspinaczek, które prowadzą nad wodospadami i strumieniami. Wspinaczka po niektórych trasach sprawi przyjemność nawet bardziej odważnym dzieciom, dlatego nie zostawiajcie swoich maluchów w domu.

Tym, którzy lubią relaks i zabawę nad wodą, spodobają się wakacje w pobliżu term. Turčianske Teplice jest uwielbiane przez turystów w każdym wieku. Maluchom spodobają się 2 fantastyczne zjeżdżalnie i ślizgawki wodne. Dorośli nie mogą się doczekać relaksu w strefie spa z wodą leczniczą. Wiele atrakcji znajdziesz także w Patince i Dunajská Streda, gdzie w skład kąpieliska termalnego wchodzi także kąpielisko idealne do letnich zabaw i opalania.