Letnie wakacje na Węgrzech 2023

Na wspaniałe letnie wakacje nie trzeba jechać daleko. (Nie tylko) termalne baseny zewnętrzne i parki wodne pełne atrakcji, ogromne jezioro Balaton, romantyczne spacery po historycznych miastach pełnych zabytków i pyszna kuchnia. Wybierz się tego lata na Węgry!

Ładowanie ofert...

razem 140 oferty


Ciesz się latem pełnym kąpieli słonecznych, zabaw wodnych, zwiedzania zabytków, dobrego wina, kuchni i lodów. Ale nie musisz jechać nad morze, aby się nim cieszyć - wystarczy, że pojedziesz do sąsiednich Węgier i zatrzymasz się w jednym z ich słynnych uzdrowisk.

Gdzie pojechać na letnie wakacje na Węgrzech?

Zabierz całą rodzinę na wakacje nad "węgierskie morze" - Balaton. Zachwyci Was nie tylko niekończącymi się aktywnościami wodnymi (od pływania po windsurfing, paddleboarding po wędkowanie), ale także mnóstwem pięknych promenad z restauracjami i barami oraz miasteczkami z mnóstwem atrakcji w pobliżu.

Czym byłaby wizyta na Węgrzech, gdybyś nie odwiedził kąpieliska termalne i parki wodne? Znajdziesz ich dziesiątki, a wiele z nich wręcz zaprasza do letniego relaksu w zewnętrznych basenach. Twoje dzieci pokochają zabawę na zjeżdżalniach i w basenie z falami, a Ty opalaj się i relaksuj w leczniczej wodzie.

Aby poczuć zgiełk wielkiego miasta, wybierz się do imponującego Budapesztu. Tutaj możesz odwiedzić pomniki, ekskluzywne restauracje, centra handlowe i wydarzenia kulturalne. Nie zapomnij jednak o stroju kąpielowym w domu - w samej stolicy Węgier znajdziesz kąpieliska termalne, z których możesz korzystać latem.