Letnie wakacje w Chorwacji 2023

Podążaj za słońcem i ciesz się morzem oraz wspaniałą letnią pogodą w Chorwacji. Wybierz z naszych wspaniałych ofert na zakwaterowanie w Chorwacji dla dwojga lub dla rodzin z dziećmi i wykorzystaj w pełni lato 2023.

Ładowanie ofert...

razem 53 oferty


Chorwacja cieszy się coraz większą popularnością wśród czeskich turystów. Nic dziwnego. Do Chorwacji można łatwo dotrzeć samochodem, ale także tanio przetransportować się samolotem. Ponadto oferuje bogate możliwości zakwaterowania w hotelach wszystkich kategorii i wyposażonych apartamentach w odległości krótkiego spaceru od czystego morza** i pięknych piaszczystych i żwirowych plaż. Czy w tym roku wybierzesz się do Chorwacji?

Gdzie wybrać się nad morze w Chorwacji

Istria jest jednym z najczęściej odwiedzanych obszarów, ponieważ znajduje się najbliżej północnej granicy. Oprócz pięknego morza, turystów przyciągają również zabytki i miasteczka takie jak Pula i Rovinj.

Dalmacja Środkowa przyciąga zapierającą dech w piersiach przyrodą, ale także zabytkami UNESCO oraz miastami Split, Trogir i Omis. Można też wybrać się na okoliczne wyspy: Hvar, Brac i Korcula. Popularnym kurortem w tej części Chorwacji jest tak bardzo chwalona Riwiera Makarska.

Dalmacja Północna jest z kolei znana z parków narodowych. Koniecznie sprawdźcie Park Narodowy Plitwice z jego jeziorami i wodospadami. Piękne są również miasta Zadar i Szybenik, w których znajdują się obiekty UNESCO.