Pobyt wellness w Mariańskich Łaźniach

Pobyt w Mariańskich Łaźniach doda Ci energii na kilka sposobów. Możesz naładować baterie, spacerując wzdłuż kolumnad, relaksując się w wodzie termalnej i próbując źródeł mineralnych oraz wafli spa. Dzięki centrum odnowy biologicznej znajdującemu się bezpośrednio w hotelu, wrócisz z pobytu czując się jak nowo narodzony.

Ładowanie ofert...

razem 17 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Bardzo podobał nam się nasz pobyt. Przy zameldowaniu przywitała nas energiczna recepcjonistka, która oprowadziła nas po hotelu i odpowiedziała na wszystkie nasze pytania. Pokój był przestronny z pięknym widokiem z balkonu. Muszę pochwalić lokalnego szefa kuchni, ponieważ jedzenie było naprawdę pyszne! Podobał nam się również relaks w basenie i zabiegi zdrowotne. Zdecydowanie polecamy wizytę w pięknej kolumnadzie spa, aby posłuchać śpiewającej fontanny.”

Elena Řepová
Elena Řepová
Junior Sales Manager
Zweryfikowane przez Travelking

“Bardzo podobał nam się nasz pobyt w Zamku Monty Spa Resort ****. Byliśmy oczarowani wyglądem zewnętrznym i wewnętrznym hotelu, a personel był dla nas zawsze bardzo miły. Pokój był stylowo urządzony i byliśmy zaskoczeni dużym balkonem z częścią wypoczynkową. Na śniadanie i kolację był dobry wybór i mój chłopak i ja bardzo nam smakowało. Udało nam się zrelaksować w basenie i łaźni rzymskiej każdego wieczoru i cieszyliśmy się relaksującymi zabiegami. Odwiedziliśmy piękną kolumnadę spa i Śpiewającą Fontannę. Nasz pobyt zakończyliśmy wizytą w Karlowych Warach, które również polecamy odwiedzić. ”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Obsługa klienta


Przeżyj doskonały pobyt wellness pełen relaksu, rozpieszczania i zwiedzania w jednym z wierzchołków Czeskiego trójkąta uzdrowiskowego - w Mariańskich Łaźniach. Można tu oddać się relaksowi w strefie wellness, skosztować wafli i źródeł mineralnych, a w razie potrzeby poddać się królewskiej kuracji. W tym celu wystarczy udać się do pobyt pełen luksusu.

Mariańskie Łaźnie - zabytki, spacery i zabiegi

Relaks podczas pobytu w Mariańskich Łaźniach to nie tylko zabiegi wellness, ale także spacery po pięknym uzdrowisku. Wśród "obowiązkowych" przystanków jest Śpiewająca Fontanna stojąca w Kolumnadzie Głównej. Z fontanny jest tylko kilka kroków do Rudolf's i Caroline's Mineral Spring, które są idealne do kuracji pitnej. Warto również odwiedzić najsłynniejsze lokalne źródło - Ferdinand's z piękną klasyczną kolumnadą. Do wszystkich ważnych zabytków i kawiarni o niepowtarzalnej atmosferze można dotrzeć podczas przyjemnych spacerów, nic więc dziwnego, że Mariańskie Łaźnie są popularnym miejscem dla pobyty dla seniorów i zakochanych par.

Jeśli chcesz wrócić do domu z poczuciem odrodzenia i odmłodzenia po dziesięciu latach spędzonych w Mariańskich Łaźniach, wybierz się na pobyt w spa. Oprócz relaksu w relaksującym basenie termalnym i saunach, możesz również rozpieszczać się podczas zabiegów spa, takich jak różne okłady, masaże i kąpiele.