Pobyty na Morawach Południowych z dziećmi

Wciąż wahasz się, gdzie pojechać na rodzinne wakacje w Czechach? Zabierzcie swoje dzieci na Morawy Południowe, które oferują różnorodne zajęcia dla młodszych i starszych. Malowniczy krajobraz pełen winnic, zamków, pałaców i punktów widokowych zachwyci każdego.

Ładowanie ofert...

razem 44 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Byliśmy zadowoleni z naszego pobytu w Hotelu Avanti ****. Pokój był przestronny, przytulny i znaleźliśmy w nim wszystko, co potrzebne do komfortowego pobytu - wygodne łóżko i jako bonus duży balkon. Rano wzmocniliśmy się pysznym śniadaniem, gdzie każdy z nas cieszył się swoimi ulubionymi potrawami. Dużym atutem hotelu jest również centrum wellness na dachu z jacuzzi i sauną. Szkoda tylko, że w dniu naszego pobytu jacuzzi było niedostępne. Więc może następnym razem. :)”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Zespół marketingowy
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel Cosmopolitan Bobycentrum **** położony jest w doskonałej lokalizacji - niedaleko centrum Brna, a jednocześnie w pobliżu boisk sportowych i pięknego parku. Z obiadokolacją skorzystaliśmy nie tylko dzięki doskonałemu jedzeniu, ale także dzięki doskonałej obsłudze, która zawsze uprzyjemniała nam doznania kulinarne. Hotel jest dobrze utrzymany i czysty. Personel zawsze stara się, aby gość był zadowolony z pobytu. Po intensywnym zwiedzaniu pięknego miasta warto udać się do hotelowego wellness, gdzie można zrelaksować się w basenie relaksacyjnym lub w saunie, a także podziwiać piękny widok na Brno. Chętnie wrócę do tego hotelu podczas kolejnej wizyty w Brnie.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Zespół ds. sprzedaży


Odkryj piękno Moraw Południowych ze swoimi dziećmi. Ten różnorodny region winiarski z niekończącą się ofertą atrakcji dla miłośników przyrody, historii, tradycji i gastronomii zachwyci każdego. W płaskim krajobrazie południowo-morawskim znajduje się wiele punktów widokowych, imponujących średniowiecznych zamków i bajkowych zamków, które dzięki odpowiedniemu ukształtowaniu terenu można zwiedzać z małymi turystami lub spacerowiczami.

Gdzie na Morawy Południowe z dziećmi?

Świetnym wyborem na rodzinne wakacje jest morawska metropolia Brno. Dzięki licznym ciekawym miejscom, muzeom i atrakcjom, mali i starsi goście nigdy nie będą się tu nudzić. Zabawne imprezy, centrum nauki, zoo, piękne zamki i piękna zapora Prygl to tylko niektóre z nieskończonych możliwości, gdzie można wybrać się z dziećmi w Brnie.

Piękne historyczne miasto Znojmo również oferuje wspaniałe udogodnienia i atrakcje. Popularnym celem wycieczek rodzin z dziećmi jest Znojemskie podziemia, częściowo urządzone w stylu baśniowym.

Wybierz jeden z pobytów na Morawach Południowych [z dzieckiem za darmo] (https://travelking.pl/wszystko?dla-rodziny=tak&brno=tak&dolna-morawa=tak&dzieci-gratis=tak) i za zaoszczędzone środki możesz zostać dla siebie i swoich dzieci, aby zrobić coś ekstra przyjemnego.