Pobyty uzdrowiskowe dla seniorów

Pobyt w spa dla seniorów to nie tylko miły nocleg w miejscowości uzdrowiskowej, ale także doskonałe jedzenie, zabiegi spa lub wellness czy bilet do pobliskiego uzdrowiska.

Ładowanie ofert...

razem 55 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Jeśli lubisz relaks i kąpiele w ciepłych wodach, pobyt w apartamentach Termál jest dla Ciebie. Apartamenty wyglądają na nowe i nowoczesne, są przestronne i mają wszystko, czego potrzeba do przyjemnego pobytu. Śniadania są obfite, a kawa była bardzo dobra. Miłą niespodzianką był przyjazny i rozmowny pan masażysta. Punktem kulminacyjnym pobytu jest oczywiście Thermalpark pełen basenów z gorącą wodą. Z wycieczek polecamy wizytę w pobliskiej Bratysławie. Szczególnie Zamek Bratysławski i stare uliczki centrum miasta. Zdecydowanie polecam wypróbowanie niektórych z lokalnych stylowych kawiarni.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Zespół ds. sprzedaży


Ciesz się w pełni swoim czasem na emeryturze! Niezależnie od tego, czy planujesz własne, prozdrowotne wakacje, czy chcesz uraczyć rodziców lub dziadków, przerwa w spa jest zawsze dobrym pomysłem. Ponadto, specjalne pobyty zaprojektowane specjalnie dla seniorów zapewniają wygodę pobliskiego spa, zdrowe posiłki spełniające nawet surowe wymagania oraz zabiegi lecznicze.

Jak wybrać najlepszy pobyt w spa dla seniorów?

Wybierając się do spa, każdy z nas z niecierpliwością czeka na relaks w basenach termalnych lub zabiegi. Jeśli chcesz być jak najbliżej jednego i drugiego, rozważ pobyt w hotelu, który jest bezpośrednio połączony ze spa. Będziesz o krok od doskonałego relaksu, gdy zatrzymasz się w hotelu lub pensjonacie z własnym centrum wellness.

Twój pies może również uprzyjemnić Ci spacery w parku zdrojowym lub przesiadywanie na tarasie kawiarni. Nie zostawiaj psa w domu podczas urlopu i zabierz ze sobą pies na pobyt w spa - wiele hoteli spa chętnie przyjmuje czworonożnych pupili swoich gości.

Gdzie pojechać na najlepszy pobyt w spa dla seniorów?

Jeśli nie przepadasz za długimi podróżami, wybierz się do spa w Czechach, do których łatwo dotrzeć także komunikacją miejską. Możesz skusić się na relaks w doskonałym spa w Karlowych Warach lub w Mariańskich Łaźniach.

Doskonały relaks czeka także za granicą - na przykład na Słowacji w uzdrowisku w Trenčianske Teplice lub Dudince, albo na Węgrzech, gdzie można zrelaksować się w uzdrowisku tuż przy Budapeszcie i jednocześnie cieszyć się zwiedzaniem.