Pobyty w Czechach z obiadokolacją

Czechy pełne są miejsc na aktywny, edukacyjny i relaksujący wypoczynek. Niezależnie od tego, jaki rodzaj pobytu preferujesz, na pewno docenisz brak konieczności martwienia się o jedzenie. Zarezerwuj pobyt w Czechach z niepełnym wyżywieniem i ciesz się obfitym śniadaniem i pyszną kolacją bezpośrednio w hotelu. Podczas lunchu można spróbować jednej z restauracji w danej lokalizacji.

Ładowanie ofert...

razem 309 oferty

Żaden pobyt nie pasuje do Twojego wyboru, spróbuj dostosować wprowadzone kryteria.Ciesz się wakacjami w Czechach ze wszystkim, co się z tym wiąże, w tym mnóstwem dobrego jedzenia i picia! Niezależnie od tego, czy wybierasz się na relaks w wellness, wędrówki, czy [romantyczne pobyty](https://travelking.pl/romantycznie-w-czechach z drugą połówką, ciesz się najlepszą lokalną gastronomią.

Czego doświadczyć i posmakować podczas wakacji w Czechach?

W Czechach jest wiele pięknych i ciekawych miejsc, aby spędzić idealne wakacje. W tym małym kraju znajdziesz jedne z najlepszych uzdrowisk w Europie, piękną przyrodę i góry, zabytkowe miasta i setki zamków. Jeśli chcesz urozmaicić swój pobyt degustacją lokalnych specjałów, wybierz się w efektowne Beskidy, gdzie po wejściu na Radhošť (1129 m n.p.m.) lub Łysą Górę możesz np. *.

Na pobyt pełen luksusu wybierz się do Pragi lub Karlowe Wary, gdzie luksusowe hotele, spacery po zabytkowych centrach i najsłynniejszych czeskich restauracjach oraz nowoczesnych ulicznych lokalach gastronomicznych. W stolicy zafunduj sobie światowej klasy śniadanie bezpośrednio w hotelu, a następnie wyrusz na przygodę na własną rękę. Możesz także zrelaksować się w jacuzzi lub w przyjemnie nagrzanej saunie – wystarczy wybrać pobyt w hotelu z centrum wellness i mieć niezakłócony odpoczynek będą pod opieką.