Pobyty w Jesionikach dla dwojga

Chcesz spędzić relaksujące wakacje na łonie natury i na świeżym powietrzu? Wybierzcie się na pobyt we dwoje do Jesioników i wspólnie odkryjcie piękno pogranicza morawsko-śląskiego.

Ładowanie ofert...

razem 36 oferty


Jeśli chcesz cieszyć się piękną przyrodą i spokojem bez tłumów turystów na wakacjach, Jesioniki są właściwym wyborem. Ponadto górzysty region na pograniczu Moraw i Śląska od dawna chlubi się najczystszym powietrzem w Czechach. Latem setki kilometrów oznakowanych szlaków turystycznych poprowadzi Cię przez najpiękniejsze miejsca w Jesenicach. Zimą Jesioniki można zwiedzać na nartach biegowych lub na stokach nowoczesnych ośrodków narciarskich. Odkryj ten dotychczas mniej znany, ale naprawdę wyjątkowo piękny region podczas wakacji we dwoje w Jesionikach.

Gdzie na weekend w Jesionikach?

Jesioniki należą do pasm górskich, które nie zostały jeszcze tak bardzo odkryte przez turystów, więc najprawdopodobniej będziesz miał tutejsze szlaki turystyczne dla siebie. Gdy do kontemplacji i wypoczynku na łonie natury dodasz relaks w hotelowym wellness, wrócisz również z weekendowego pobytu jak nowonarodzony.

Jeśli jesteś jednym z prawdziwych wyznawców uczciwego wypoczynku, być może zainteresuje Cię nasza oferta pobytów w Jesionikach *z zabiegami medycznymi *w cenie pakietu.