Pobyty w termalnych łaźniach w Budapeszcie

Na uzdrowiskowy relaks w stolicy? W Budapeszcie to oczywistość! Wybierz się na pobyt do węgierskiej metropolii nad Dunajem i oprócz poznania tutejszych zabytków i kuchni zrelaksuj się w leczniczej wodzie.

Ładowanie ofert...

razem 6 oferty


Spaceruj brzegiem Dunaju, zatrzymaj się na pikantny gulasz lub słynne ciasto Doboš, a przede wszystkim nie zapomnij zabrać ze sobą kostiumu kąpielowego. W Budapeszcie będziesz ich potrzebować nawet w samym centrum miasta. Bezpośrednio w nim wytryskuje wiele źródeł termalnych, więc można tu znaleźć kilka uzdrowisk termalnych. Podczas wakacji w termach Budapesztu czeka na Ciebie solidna dawka relaksu.

Ciesz się maksymalnie pobytem w Budapeszcie - z uzdrowiskami i zabytkami

Co zobaczyć w Budapeszcie? Nie można obejść się bez zwiedzania najważniejszych zabytków. Dlatego i Ty wybierz się na wycieczkę po imponującym budynku Parlamentu, pospaceruj po terenie Zamku Królewskiego i udaj się do wspaniałej Baszty Rybackiej. O wypoczynek zadbają liczne termy w samym centrum. Do najpopularniejszych należą „łaźnie królewskie” Király i łaźnie Gellerta z secesyjnym wystrojem czy jeden z największych kompleksów uzdrowiskowych w Europie – Széchenyi. Czy chcesz cieszyć się relaksem w spa w Budapeszcie każdego dnia wakacji? Wybierz się na pobyt w hotelu bezpośrednio połączonym z łaźniami termalnymi** i ciesz się nieograniczonym relaksem.

Węgry znane są jako raj uzdrowisk termalnych i pobytów wellness. Idealny pobyt spa czeka na Ciebie w stolicy Budapeszcie. Jeśli jednak z góry wiesz, że jedziesz do stolicy Węgier po inne doświadczenia i nie masz czasu na spa, przynajmniej zarezerwuj pobyt w wellness**. W hotelu do dyspozycji Gości jest sauna, wanna z hydromasażem lub basen. Przekonasz się, że po całodniowych wycieczkach i chłonięciu atmosfery relaks w hotelowym centrum wellness przyda się.