Pobyty w uzdrowisku last minute

Wybierz się na wakacje do uzdrowiska w jeszcze tańszej cenie. Wybieraj spośród uzdrowisk w Czechach, na Węgrzech i Słowacji. To od Ciebie zależy, czy wolisz bilet wstępu czy zabieg wellness wliczony w cenę.

Ładowanie ofert...

razem 11 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Podczas pobytu w Krasicki Resort Hotel & Spa*** zupełnie zapomnieliśmy o codziennych troskach. Mniejsza powierzchnia pokoju została bogato zrównoważona przestronnym balkonem z widokiem na naturę. Strefa wellness była mniejsza, ale nadal świetnie się tam relaksowaliśmy. Wszędzie w hotelu było idealnie czysto a najbardziej byłam podekscytowana urozmaiconą opcją obiadokolacji . Wszystkie potrawy były świeże, bardzo smaczne, a wybór naprawdę bogaty. Polecam wybrać się na piękne widoki z niektórych punktów widokowych, których w okolicy jest bardzo dużo.”

Kateřina Vašátková
Kateřina Vašátková
Obsługa klienta


Nie zastanawiaj się zbyt długo i jak najszybciej wybierz się do spa, aby się zrelaksować. Dzięki specjalnościom Last Minute będziesz cieszyć się pobytem za mniej, zostawiając więcej pieniędzy na wspaniałe wafle do spa i bilety na atrakcje w okolicy.

Gdzie wybrać się po najlepsze spa w naszej okolicy i w pobliżu?

Słowackie uzdrowiska znane są na całym świecie ze swoich źródeł termalnych i leczniczych kąpieli. A kiedy relaks w leczniczej wodzie połączony jest z zabiegami terapeutycznymi, idealny pobyt w uzdrowisku staje się rzeczywistością. Rozkoszuj się na przykład w słynnym uzdrowisku Piesztany, które jest również otoczone miastem pełnym architektonicznych perełek i zabytków. Spodoba Ci się także termalne uzdrowisko Afrodyta w Rajeckich Teplicach. Prawdziwym unikatem jest jednak uzdrowisko Číž, gdzie można wykąpać się w unikalnej naturalnej wodzie jodowo-bromowej lub kąpielisko termalne w Podhájská z basenami wypełnionymi wodą termalną podobną do tej z Morza Martwego.

W Czechach na pewno warto odwiedzić słynne uzdrowiska w Karlowych Warach lub Mariańskich Łaźniach. Nie pomylisz się jednak ani o krok, odwiedzając uzdrowisko Luhačovice, którego projekt stworzył znany architekt o słowackich korzeniach Dušan Jurkovič. Jeśli jednak chcesz połączyć relaks w uzdrowisku ze spacerami w pięknej przyrodzie, wybierz się do Jesioników, w środku których stoi słynne Uzdrowisko Priessnitz poprawiające zdrowie układu oddechowego i naczyniowego.

Prawdziwym królestwem niesamowitych źródeł termalnych i uzdrowisk są Węgry. Wybierz się tu na przykład do Sárvár, gdzie znajdują się rozległe uzdrowiska z letnim basenem, światem saun i leczniczym centrum rodzinnym. Wspaniałym przeżyciem jest również wizyta w spa w Miszkolcu lub w jeziorze termalnym w Hévíz.