Pobyty w uzdrowisku Luhacovice

Odwiedź największe morawskie uzdrowisko Luhačovice i ciesz się relaksującym pobytem ze wszystkim. Dodatkowym atutem są lecznicze źródła mineralne, nad którymi góruje słynna Vincentka, a także piękna architektura uzdrowiskowa i parki.

Ładowanie ofert...

razem 6 oferty


Wybierz się na doskonały relaks do najpopularniejszego morawskiego uzdrowiska. W Luhačovicach skorzystasz na swoim zdrowiu pijąc źródła mineralne i spacerując wśród pięknej przyrody w okolicy. Pobyt w uzdrowisku Luhačovice przyniesie ukojenie duszy i pomoże zapomnieć o codziennych troskach.

Pobyt w uzdrowisku Luhačovice - spokój, cisza i mnóstwo atrakcji

**Uzdrowisko Luhačovice to idealne miejsce na relaks. Spacery wzdłuż kolumnady, uzdrowiskowe gofry w malowniczych kawiarniach lub spacery nad pobliską zaporą - to wszystko czeka na Ciebie podczas pobytu w morawskim uzdrowisku.

W uzdrowisku można cieszyć się wspaniałymi doznaniami wellness. Możesz połączyć leczenie źródłami mineralnymi z relaksem w jacuzzi, krytym basenie lub saunie. W hotelu oddasz się w ręce profesjonalistów na różnorodne masaże lub zabiegi spa, aby wspomóc swoje leczenie.

Możesz także cieszyć się ciekawą architekturą i wieloma zabytkami, w tym zestawem budynków architekta Dušana Jurkoviča. Znajduje się tu Dom Jurkoviča, Pawilon Muzyczny, Chata i park uzdrowiskowy, w którym można skosztować leczniczej wody.