Wakacje w polskich górach

Zanurz się w nieokiełznanej przyrodzie Naszych gór i przeżyj aktywne wakacje tak, jak lubisz. Odwiedź folklorystyczne miasto Zakopane, odkryj magię Jeziora Czorsztyńskiego lub po prostu zrelaksuj się na łonie natury.

Ładowanie ofert...

razem 47 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt w Hotelu Niemcza Wino & Spa był dla nas wyjątkowym przeżyciem. Byliśmy zachwyceni wyjątkowym połączeniem cichego i spokojnego otoczenia u podnóża winnicy, kultury wina, komfortowego zakwaterowania i nowoczesnego wellness. Doskonałą kuchnię serwowaną w hotelowej restauracji doskonale uzupełniły wyśmienite wina z tutejszej winnicy. Okolice pełne są zabytkowych miasteczek, które warto odwiedzić. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pobytu i z przyjemnością go Wam polecamy.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Zespół sprzedaży
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel ma całkowicie profesjonalny i pomocny personel, a także znajduje się w wyjątkowej lokalizacji. Piękne górskie widoki towarzyszą przez cały pobyt, czy to w zaciszu pokoju, w restauracji czy w spa. Muszę również pochwalić posiłki serwowane w ramach niepełnego wyżywienia. W pobliżu znajduje się Zakopane, które jest centrum turystyki pieszej po polskiej stronie Tatr Wysokich. Bardzo podobał nam się nasz pobyt i polecamy go szczególnie jesienią.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Zespół ds. sprzedaży


Nasz kraj to nie tylko Kraków i Bałtyk, znajdziesz tu również naprawdę piękne góry, które zachęcają do odwiedzenia. Latem można tu uprawiać turystykę pieszą i rowerową, zimą zaś jeździć na nartach w jednym z wielu ośrodków narciarskich.

Relaks w górskim krajobrazie

Szczególnie popularne są Tatry, nad którymi dominuje miasto Zakopane. Oprócz pięknych wzgórz, znajdziesz tu kilka wspaniałych termalnych uzdrowisk i parków wodnych oraz mnóstwo terenów narciarskich.

Piękne są również Beskidy z wodospadami, górami i parkami wodnymi.

Zaledwie kilka kilometrów od czeskiej granicy znajdują się także Karkonosze, Park Narodowy Gór Stołowych oraz przylegające do nich miejsca uzdrowiskowe, takie jak Kudowa-Zdrój czy Polanica-Zdrój.