Romantycznie wakacje we Włoszech

Czy wiesz, że zakochani zawsze chcą odwiedzić najbardziej romantyczne i najpiękniejsze miejsca na ziemi? A Włochy są tak różnorodne, że pod wieloma względami przerosną Twoje oczekiwania.

Ładowanie ofert...

razem 1 oferty


Czy można sobie wyobrazić coś bardziej romantycznego niż spacer po plaży, wędrówka po najsłynniejszych miastach z niezatartymi historiami miłosnymi lub siedzenie na tarasie restauracji z kieliszkiem najpyszniejszego lokalnego wina w dłoni? Nie sądzimy, więc zebraliśmy wybór najbardziej romantycznych wypadów dla par, które możesz przeżyć w Włochy. Spełnij marzenie swojej drugiej połówki o idealnym romansie i ciesz się życiem la dolce vita ze wszystkim, co się z nim wiąże.

Zakochaj się (ponownie) w najbardziej romantycznych miejscach we Włoszech

Jednym z najbardziej romantycznych miejsc we Włoszech jest zdecydowanie Venecja, które obfituje w małe miasteczka z wąskimi, przeplatającymi się uliczkami i balkonami, pod którymi od niepamiętnych czasów wyznawano miłość. Wybierz się na przykład do Verony, gdzie nadal stoi dom przypisywany Julii w słynnej tragedii. Warto odwiedzić również Padwę, a także Wenecję, zbudowaną w lagunie na 118 wyspach połączonych miastami. Można tu skorzystać ze zwiedzania słynnych pałaców, przejażdżek gondolami i najsmaczniejszych dań z makaronu.

Nie ominie Cię też pełen miłości pobyt w Toskanii, która słynie z rozległych winnic i znanych na całym świecie miast z zabytkami kultury. Zdecydowanie warto odwiedzić Florencję, w której znajdują się światowej sławy galerie, w których na własne oczy zobaczysz osławione obrazy, freski i rzeźby. Aby zobaczyć słynną Krzywą Wieżę, wybierz się do Pisy, która znajduje się w odległości krótkiego spaceru od morza. Jeśli jednak zdecydujesz się pozostać w głębi lądu i cieszyć się wybornym winem, zarezerwuj zakwaterowanie z basenem, aby nie przegapić kąpieli pod gorącym toskańskim słońcem.