Wakacje z dziećmi w Czechach

Zastanawiasz się, gdzie pojechać na wakacje z dziećmi? W Czechach masz niezliczone możliwości, gdzie możesz pojechać z całą rodziną i cieszyć się przyjemnymi chwilami. Piękna przyroda, zamki i pałace, zbiorniki wodne i niezwykłe przeżycia – to wszystko można zdobyć nie opuszczając granic naszej ojczyzny. Jest tu niezliczona ilość pięknych miejsc, tylko od Ciebie zależy, gdzie Ty i Twoja rodzina się osiedlicie.

Ładowanie ofert...

razem 480 oferty


Republika Czeska oferuje wiele wyjątkowych wrażeń. Piękno przyrody i kultury jest tutaj na wyciągnięcie ręki, więc możesz pojechać, gdzie tylko zechcesz. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Nie możesz pozwolić sobie na aktywny wypoczynek? W takim razie wybierz pobyt w górach. Niezależnie od tego, czy jest lato, czy zima, będziesz się tutaj dobrze bawić i zapewnisz swojemu ciału mnóstwo ruchu. Chcesz odpocząć na wakacjach? Następnie wybierz się na wycieczkę do regionu winnic lub skorzystaj z jednego z niesamowitych pobytów wellness z naszej oferty.

Aktywne wakacje z dziećmi w Czechach, krainie nieskończonych możliwości

W Czechach nie brakuje atrakcyjnych miejsc na rodzinne wakacje. Popularnymi celami podróży są góry, np. Karkonosze, Sumawa czy Jesioniki. We wszystkich krajowych pasmach górskich czekają na Ciebie możliwości zarówno aktywnego, jak i relaksującego wypoczynku. W tym celu wybierz przyjemne zakwaterowanie z osobiście zweryfikowanych pobytów.

Latem można połączyć wspinaczki górskie z relaksem w centrum odnowy biologicznej. Ponadto jako bonus otrzymujesz wspaniałe widoki na pofałdowany krajobraz i doskonałą gastronomię. Zimą można do woli uprawiać sporty zimowe na trasach biegowych i słynnych stokach, na których znajdują się również wyciągi dla dzieci i doświadczeni instruktorzy.

Możesz wyruszyć z dziećmi, aby odkryć, dokąd prowadzą czeskie ścieżki rowerowe. Można przejechać się 40 tysiącami kilometrów tras rowerowych, które prowadzą we wszystkich możliwych kierunkach. Najwięcej radości z pedałowania będziesz miał w Czechach Południowych, regionie, który zdecydowanie przoduje pod względem liczby ścieżek rowerowych. Jednocześnie będziesz cieszyć się pięknym otoczeniem, przez które będziesz przejeżdżać, oraz wieloma atrakcjami turystycznymi.

Brawo dla zamków i pałaców z dziećmi

Przygotowany jest również program dla dzieci na zamkach i pałacach. Czy wiesz, że w Czechach można znaleźć ich aż 461? Można po nich wybrać się do Pragi i okolic, do Kokořínska lub Křivoklátsko lub na Południowe Morawy. Głównie w sezonie na zamkach odbywają się imprezy kulturalne takie jak targi, teatrzyki czy pojedynki rycerskie. Na pewno nie będziesz się nudzić.

Do najpiękniejszych zamków i pałaców należą Lednicko-Valtický areál, Hluboká nad Vltavou, Karlštejn czy Kroměříž. Tutaj dowiesz się czegoś ciekawego z historii, obejrzysz stragany z rękodziełem i zajmiesz dzieci strzelaniem z łuku lub kreatywnymi warsztatami.

Krótko mówiąc, Czechy są idealne na wakacje z dziećmi. Wiele naszych pobytów jest z dzieckiem za darmo i obejmuje kącik dla dzieci .