Weekendowe pobyty w Czechach

Wykorzystajcie weekend na poznanie naszej ojczyzny. Idź na łono natury, do zabytków lub zrelaksuj się w spa. Wybierz się na weekendowy pobyt w Czechach i ciesz się wolnymi dniami dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

Ładowanie ofert...

razem 367 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel Rajská zahrada **** zostanie zapamiętany jako hotel z najpiękniejszym widokiem. Wspaniałe wellness, świetna restauracja i lokalizacja w samym sercu Gór Orlickich - połączenie, które po prostu nie może zawieść. Relaks w hotelowej strefie wellness z jacuzzi, basenem i sauną parową przeplataliśmy z wycieczkami do atrakcyjnych turystycznie miejsc w okolicy. Wisienką na wakacyjnym torcie był powitalny drink w pokoju oraz kawa z pysznym deserem. I tak spędziliśmy tu relaksujący czas, naprawdę jak w rajskim ogrodzie!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Zespół marketingowy
Zweryfikowane przez Travelking

“Mieliśmy wspaniały pobyt w Hotelu Růže ****. Hotel znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji z parkingiem tuż przy punkcie. Personel był bardzo miły i reagował na potrzeby gości. Dużym plusem jest szeroka gama zabiegów relaksacyjnych i leczniczych, które są wykonywane na wysokim poziomie (szczególnie masaż pleców był naprawdę przyjemny). Naprawdę warto przyjechać i samemu spróbować tego relaksującego doświadczenia. Miłą niespodzianką była powitalna kawa i deser w hotelowej kawiarni/barku. Śniadania i kolacje były bardzo smaczne, urozmaicone i świeże. Naszemu pokojowi nie brakowało niczego poza pełnym komfortem, a wnętrza są również dobrze utrzymane, chociaż wyposażenie nie jest dokładnie najnowsze. Zdecydowanie chciałbym wrócić do hotelu ponownie.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Zespół ds. sprzedaży


Niezależnie od tego, czy lubisz wykorzystywać weekendy na wyjazdy, czy wolisz relaks, szkoda byłoby nie wykorzystać wolnych dni na podróżowanie. W weekend w Czechach możesz odkryć nowe ciekawe miejsca lub wrócić do miejsc, które Ci się podobały. To, czy wolisz miasta, przyrodę czy uzdrowiska, zależy od Ciebie.

Gdzie na weekendowy pobyt w Czechach?

Wolisz spędzać wolny czas na łonie natury? W takim razie wakacje w czeskich górach są dla Ciebie idealnym wyborem. Setki kilometrów oznakowanych tras zaprowadzą Cię do wielu atrakcyjnych miejsc i pięknie oczyścisz głowę podczas wędrówek.

Jeśli w wolne dni chcesz przede wszystkim zostawić za sobą obowiązki i poświęcić się relaksowi, nie ma nic lepszego niż wyjazd na wellness pobyt. Dzięki dobremu wypoczynkowi w hotelowej saunie, jacuzzi lub basenie, w poniedziałek wrócisz pełen wigoru i energii do pracy. Aby uzyskać doskonały relaks, możesz udać się bezpośrednio do czeskiego uzdrowiska, gdzie możesz wypróbować moc naszych leczniczych źródeł mineralnych.

Weekend to świetna okazja, aby po intensywnym dniu pracy cieszyć się pięknymi chwilami z partnerem. Dlatego ma w ofercie romantyczne pobyty, które mogą być również wspaniałym prezentem dla drugiej połówki.

Nie musisz szukać opiekunki na weekend dla swojego czworonożnego przyjaciela! Zapraszam do zabrania go na pobyt w Czechach z psem. Spodoba wam się wspólne odkrywanie nowych miejsc!