Wellness pobyty na Wysoczynie

Wysoczyna szczyci się dziewiczą przyrodą z głębokimi lasami i zabytkami historycznymi, w tym trzema obiektami na liście UNESCO. Ponadto jest to idealne miejsce na relaksujący wypoczynek. Wybierz się na pobyt wellness na Wysoczynie i naładuj baterie na łonie natury, jak również w saunie lub wannie z hydromasażem.

Ładowanie ofert...

razem 16 oferty


Czy tęsknisz za relaksującymi wakacjami i nadal nie wiesz, gdzie się wybrać w Czechy? Wybierz się na Wysoczynę i daj się oczarować tutejszej przyrodzie, wspaniałym hotelom wellness i usługom na wysokim poziomie. Jeśli chcesz zwiedzać, jesteś we właściwym miejscu - na Wysoczynie znajdują się 3 zabytki UNESCO.

Aktywne wakacje w górach

Wysoczyna to idealne miejsce na wakacje pełne relaksu i wrażeń. W pogoni za pięknem przyrody można od razu udać się do dwóch obszarów chronionego krajobrazu: Žďárský vrchy i Železný horý. Trasy turystyczne i rowerowe prowadzące przez CHKO Žďárské vrchy prowadzą obok skalnych wież i miast, takich jak Pasecka skála, Vlčí kámen, Malinská skála czy najwyższy szczyt Devět skal (836 m n.p.m.). Spacerów po Żelaznych Górach nie można zaliczyć bez odkrywania głębokich lasów, ruin średniowiecznych zamków czy nawet starszych celtyckich oppidów. Po wędrówce po górach zasługujesz na dobry wypoczynek. Uszczęśliwisz zmęczone mięśnie i umysł, relaksując się w jacuzzi lub saunie w centrum wellness bezpośrednio w hotelu.

Raj zabytków kultury

Na Wysoczynie można również spędzić wspaniałe romantyczne wakacje we dwoje. Jeśli zamiast gór bardziej pociągają Cię zabytki i wędrówki po zabytkowych miastach, na wycieczki nie będziesz miał daleko. Wyrusz na odkrywanie zabytków UNESCO Wysoczyna: miasta Třebíč z miastem żydowskim i Bazyliką św. Prokopa, miasto Telč z bajkowym zamkiem i rynkiem pełnym średniowiecznych budowli czy wyjątkowy kościół pielgrzymkowy św. Jana Nepomucena na Zielonej Górze.

Co jeszcze można przeżyć w Highlands i gdzie się zatrzymać? Tak doradzi Ci członek zespołu Travelking Marketa, która osobiście zweryfikowała pobyt w Grand Hotelu Třebíč ***.