Wellness pobyty na zamku

Wystawne pokoje z wysokimi sufitami, bogato zdobione meble i jak okiem sięgnąć pięknie utrzymany park – tak wygląda tylko zamek! Podaruj sobie życie jak w bajce przez kilka dni. Wybierz się na pobyt do hotelu zamkowego i przekonaj się, jak to jest być księżniczką lub księciem. Perełką pobytu będzie relaks w strefie wellness, o którym szlachta mogła tylko pomarzyć – ale to Ty będziesz miał w pakiecie pobytowym.

Ładowanie ofert...

razem 5 oferty


Spełnij swoje marzenie o życiu jak w bajce i wybierz się na pobyt do zamku. Oprócz wyśmienitej kuchni i luksusowych pokoi, czeka na Ciebie również relaks w centrum wellness, o którym księżniczki mogły tylko pomarzyć.

Pobyt jak księżniczka z jeszcze lepszym dopieszczeniem

Chcesz spędzić pełne romansu chwile ze swoją drugą połówką? Zafunduj sobie romantyczny pobyt z wellness, gdzie możesz cieszyć się wszystkim, czego pragną zakochane pary. Możesz liczyć na przykład na kolację przy świecach, relaks w prywatnym wellness tylko dla dwojga, zabiegi dla par lub spacer za rękę przez piękne parki z altanami i kwitnącymi kwiatami. Jeśli i Wy będziecie nocować w zamku, to idealny pobyt dla zakochanych gwarantowany.

Najpiękniejsze hotele zamkowe z wellness znajdziesz na Węgrzech. Oprócz pikantnej kuchni słynie również z najlepszych kąpielisk termalnych, więc relaks w hotelowym centrum wellness można przeplatać z wizytą w źródłach termalnych z leczniczą wodą.

Czy chciałbyś wybrać się na wycieczkę do innych pięknych zamków, które mamy tutaj w Czechach? Zainspiruj się naszym artykułem i poznaj 14 najpiękniejszych zamków i zamków.