Wellness pobyty w Bešeňova

Miejsce stworzone do relaksu. To słowackie uzdrowisko Bešeňova, które słynie z największego parku wód termalnych na Słowacji. Zjeżdżalnie wodne, świat saun i kilka basenów z wodą geotermalną zapewnią sielski rodzinny wypoczynek. Ponadto wybierz pobyt wellness w Bešeňova i zafunduj sobie wypoczynek nawet poza bramami parku wodnego.

Ładowanie ofert...

razem 7 oferty


Miasto uzdrowiskowe Bešeňova znane jest przede wszystkim z ogromnego parku wód termalnych, w którym zarówno dzieci, jak i rodzice mogą cieszyć się mnóstwem zabawy. Znajdziesz tu niezliczone zjeżdżalnie, zjeżdżalnie, basen ze sztuczną falą, świat saun i kilka basenów z wodą geotermalną. Jeśli wybierzesz wellness pobyt w Bešeňova, możesz cieszyć się nieograniczonym relaksem przez cały dzień.

Wybierz się na pobyt wellness w Bešeňova w największym parku wodnym na Słowacji

Pobyt wellness w Bešeňova będzie dla Ciebie naprawdę wyjątkowym przeżyciem. Możesz odpocząć i cieszyć się wodnymi przyjemnościami do woli przez cały pobyt. Wszystko to w połączeniu z pięknym otoczeniem słowackiej przyrody. Górzysty krajobraz przywita Cię z otwartymi ramionami i zaoferuje atrakcyjne trasy piesze i rowerowe oraz świeżo kwitnące łąki. Również w samym malowniczym miasteczku, w którym panuje doskonały spokój, poczujesz się dobrze na duchu i ciele.

Wybieraj spośród pobytów wellness z sauną, jacuzzi lub własnym basenem termalnym. Jeśli chcesz wznieść swój relaks na jeszcze wyższy poziom, skorzystaj z pakietów masażu lub procedur i pozwól dłoniom profesjonalistów zatroszczyć się o Twój maksymalny komfort. Daj szansę również pobytom z etykietą „osobiście zweryfikowane”, które przetestowaliśmy dla Ciebie i możemy Ci polecić wszystkie dziesięć .

Bešeňová to nie tylko park wodny. Zaplanujcie też wycieczki w te okolice, bo zdecydowanie jest się czym pochwalić. Interesujące jest pobliskie dzieło przyrody Bešeňovské Travertine. Możesz także odwiedzić Chočské vrchy lub Liptovską Marę, tereny idealne na piesze i rowerowe wycieczki. Wybierz się także do Lúčanský wodospad lub do Havránok Archeoskanzen.