Wellness pobyty w czeskich górach Izerskich

Czeskie góry Izerskie zachwycą niejednego miłośnika przyrody. Górskie łąki, widoki na pofałdowany krajobraz, torfowiska i nowoczesne wieże widokowe – to wszystko czeka na Ciebie, jeśli wybierzesz się na pobyt wellness w Górach Izerskich. Relaks w hotelowym centrum odnowy biologicznej można połączyć z wędrówkami lub jazdą na rowerze w dziewiczej przyrodzie.

Ładowanie ofert...

razem 24 oferty


Na samej północy Czech, na prawym krańcu, znajduje się Ochrona Gór Izerskich. Obszar ten jest najbardziej znany z kultowego nadajnika telewizyjnego Ještěd, który wyłącza się nad Libercem. Jednak przez cały rok czeka na Ciebie o wiele więcej atrakcji niż tylko wycieczka na Ještěd. Zarówno miłośnicy sportu i aktywnego wypoczynku, jak i ci, którzy chcą się zrelaksować i naładować baterie, znajdą coś dla siebie w jacuzzi lub sauna.

Dla dobrego wypoczynku w górskim krajobrazie strzeżonym przez majestatyczny Ještěd

W Górach Izerskich przeżyjesz wyjątkowe chwile w sercu czystej przyrody. Można spędzić całe dnie na nogach lub na rowerze i odkrywać górskie zakamarki. Zimą nie zostaniesz wpuszczony na wielkie stoki z pierwszorzędną obsługą. Jeśli wybierzesz wellness pobyt w Górach Izerskich, będziesz miał gdzie naładować baterie po całym dniu harców na wzgórzach.

Wellness pobyty w Górach Izerskich zapewniają wszystko, czego potrzeba do doskonałego wypoczynku. Możesz zrelaksować się w hotelu z basenem lub z prywatną wanną z hydromasażem lub sauną fińską. Do wyboru są również pobyty z masażami, które wzniosą Twój relaks na wyższy poziom. Dobre jedzenie to też rzecz oczywista, można zjeść obiadokolacja lub pełne wyżywienie , abyś mógł bez obaw cieszyć się wymarzonym pobytem.

A gdzie wybrać się na wycieczkę? Po obejrzeniu najsłynniejszych atrakcji, takich jak Ještěd czy Liberec, możesz również udać się do mniej znanych, ale nie mniej pięknych miejsc. Można zajrzeć na przykład do miasta Frýdlant z zamkiem o tej samej nazwie, do Lázní Libverda z Świątynią Nawiedzenia Marii Panny lub do Wieża widokowa Smrk, stojąca na najwyższym szczycie Gór Izerskich. Odkryjesz także wiele wodospadów, muzeów, zbiorników wodnych i dziesiątki kilometrów