Wellness pobyty w Egerze

Odwiedźcie piękne węgierskie miasto Eger, które oprócz ciekawych zabytków posiada również kąpielisko termalne, w którym absolutnie niczego Wam nie zabraknie. Baseny termalne, jacuzzi, sauny i parki krajobrazowe zapraszają na przyjemne spacery w cieniu drzew. Wybierz pobyt wellness w Egerze i zafunduj sobie relaks dokładnie według swoich życzeń.

Ładowanie ofert...

razem 0 oferty

Żaden pobyt nie pasuje do Twojego wyboru, spróbuj dostosować wprowadzone kryteria.Węgierskie miasto Eger zachwyci Cię swoją barokową architekturą, czarującą atmosferą i nieskończonymi możliwościami rozrywki. Turyści przyjeżdżają z daleka do fantastycznego termalnego spa z sześcioma basenami, wodospadem i łaźniami. Baseny zasilane są wodą leczniczą, która uwolni od problemów z narządem ruchu czy chorobami układu nerwowego. Wybierz pobyt wellness w Egerze zgodnie z Twoimi życzeniami.

Romantyczny Eger – miejsce, w którym mieszają się historia, dobre wino i pierwszorzędne usługi spa

Wybierz się do Egeru z całą rodziną lub z drugą połówką. Każdy ma tu coś dla siebie. Dla dzieci niezapomniana zabawa na zjeżdżalniach i zjeżdżalniach, dla dorosłych leżaki przy basenie, strefa wellness czy poważne regionalne wino. Tutaj możesz cieszyć się dużą zabawą i zasłużonym relaksem w gronie najbliższych.

A co dokładnie czeka na Ciebie w Eger Spa? Będziesz mógł zrelaksować się w basen termalny o temperaturze 37 °C, zrehabilitować się w pięćdziesięciometrowym basenie, basen z wodospadem do masażu. Dla najmłodszych przygotowano basen dla dzieci, basen ze zjeżdżalnią i wodny zamek dla dzieci. W domach zdrojowych z dwoma basenami siarkowymi znów można poczuć uzdrawiającą moc.

Nie musisz jednak spędzać całego urlopu nad basenem. Miłośnicy historii docenią wspaniałe barokowe zabytki w centrum Egeru. Odwiedź starożytny zamek ze wspaniałym widokiem na miasto, turecki minaret lub neoklasycystyczną bazylikę. Fani muzyki mogą odwiedzić Muzeum Beatlesów. Niezapomnianą atmosferę wędrujących uliczek i malowniczych kawiarenek zachwyci jednak każdego odwiedzającego.