Wellness pobyty w łaźniach Bükfürdő

Rozpieszczanie, o jakim nigdy nie marzyłeś. Możesz cieszyć się tym w drugim co do wielkości węgierskim uzdrowisku w Bük. Piękne historyczne miasto oferuje słynne uzdrowisko Bükfürdo, w którym można rozkoszować się nieograniczonym wellness w basenach termalnych, saunach i jacuzzi. Wybierz pobyt wellness w spa Bükfürdo i naładuj swoje akumulatory.

Ładowanie ofert...

razem 5 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Polecam Greenfield Hotel Golf & Spa każdemu, kto chce uzyskać to, co najlepsze za swoje pieniądze. Jeśli pojedziesz z rodziną, program dla Twoich dzieci będzie doskonale przygotowany. Z kolei pary będą cieszyć się relaksującą, a zarazem bardzo romantyczną atmosferą centrum wellness – jesienią w basenach od późnego popołudnia, gdy na zewnątrz jest już ciemno, pięknie rozświetlają się światła. Zdecydowanie musisz spróbować zjeżdżalni wodnej, nie martw się, będzie to niezapomniane przeżycie! Polecam do odwiedzenia park przygód Kristálytorony i Arboretum w Seleste, na pewno nie pożałujesz. I musiałam obiecać córce, że wrócimy tu latem przyszłego roku. :)”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Kierownik zespołu sprzedaży na Węgry
Zweryfikowane przez Travelking

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z wspaniałego weekendowego pobytu w hotelu. Byliśmy zachwyceni pięknym, przestronnym pokojem z wygodnym łóżkiem, doskonałym jedzeniem w formie bufetu, dużym centrum wellness z basenami termalnymi i światem saun, a mnie osobiście również zabiegiem kosmetycznym. Cieszyliśmy się również z możliwości gry w kręgle i degustacji lokalnych koktajli. Warto również odwiedzić lokalne łaźnie termalne.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingowy zespół


Węgierskie miasto Bük ze słynnym uzdrowiskiem Bükfürdo zachwyci całą rodzinę, zakochane pary i osoby starsze. Na ogromnym obszarze 14 hektarów każdy znajdzie coś dla siebie. Atrakcje dla dzieci, 36 basenów o łącznej powierzchni 5200 m2, świat saun czy centrum wellness w którym można się cieszyć sauna i jacuzzi o każdej porze dnia.

Dlaczego warto wybrać się na pobyt wellness w Bükfürdo Spa?

Strefa uzdrowiskowa Bükfürdo oczaruje Cię bujną zielenią i przyjemnym cieniem, w którym relaks będzie przyjemnością. Baseny z wodą leczniczą pomogą Ci szczególnie w chorobach narządu ruchu. Baseny i boiska do siatkówki plażowej lub piłki nożnej znowu zachwyci sportowców, a mnóstwo zjeżdżalni, wodnych zjeżdżalni i fal ponownie postawi uśmiech na twarzach wszystkich dzieci.

Jeśli podróżujesz z dziećmi, wybierz spośród pobytów, które oferują pakiety z dziećmi gratis. Pozwoli to zaoszczędzić znaczną kwotę, którą możesz następnie przeznaczyć na rozrywkę. Jeśli chcesz naprawdę luksusowego pobytu, wybierz hotel połączony ze spa i miej go zaledwie kilka kroków od basenu. Na pewno nie pomylisz się z osobiście zweryfikowanym pobytem, gdzie sprawdziliśmy dla Ciebie jakość usług.

Co zrobić, gdy zmęczy Cię chwilowe leniuchowanie? Okolice Büku pełne są atrakcyjnych turystycznie miejsc. Można jednak zacząć już w samym mieście, w którym mieszka się przez cały rok. Mnóstwo zabytków, wydarzeń kulturalnych czy pielgrzymkowa Droga Maryjna wiodąca przez piękną przyrodę. Do dyspozycji gości spa jest również sucha ścieżka Kneippa. W okolicy warto wybrać się np. na trasę przygodową Kryształowa Wieża lub na wycieczkę do Park Narodowy Gór Bukowych.