Wellness pobyty w Miszkolcu

Będziesz cieszyć się wakacjami jak z bajki w Miszkolcu na Węgrzech. Największą atrakcją są termalne łaźnie jaskiniowe Miskolc Tapolca, które oferują nietradycyjne miejsce do wypoczynku. Zachwycą Cię jednak również okolice, w których kryje się niezliczona ilość atrakcyjnych turystycznie miejsc. Wybierz pobyt wellness w Miszkolcu i poznaj jeden z najpiękniejszych zakątków Węgier.

Ładowanie ofert...

razem 5 oferty


Wizyta w uzdrowisku Miskolc (po polsku Miszkolc) będzie dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem. Największą atrakcją jest Miskolc Jaskiniowe Uzdrowisko Tapolca, gdzie można kąpać się w basenach termalnych w zakamarkach jaskini. Imponujące spa nie tylko zachwyci Cię swoim niezwykłym wnętrzem, ale także wpłynie korzystnie na Twoje zdrowie. Wystarczy, że wybierzesz pobyt wellness w Miszkolcu, a działanie miejscowej wody leczniczej odczujesz na własnej skórze.

Jedź odpocząć do Miszkolca, jednego z najpiękniejszych zakątków Węgier

W uzdrowisku Miskolc Tapolca czeka na Ciebie łącznie 10 basenów termalnych. Oprócz klasycznych basenów relaksacyjnych i pływackich, znajdziesz tu również baseny przygodowe, takie jak rzymski czy pod rozgwieżdżonym niebem. Oczywiście są też wodne atrakcje dla dzieci. Z kolei dorosłych zachwyci strefa wellness z jacuzzi i sauną . Drugie spa Ellipsum Adventure** również obiecuje niekończącą się zabawę.

Dla maksymalnego komfortu wybierz hotele połączone ze spa i nieograniczone wellness więc możesz się zrelaksować kiedy tylko chcesz. Polecamy również pobyty z oznaczeniem „osobiście zweryfikowane”. Przetestowaliśmy je dla Ciebie i możemy Cię tam wysłać ze spokojem.

Miszkolc zabawi Cię również innymi atrakcjami turystycznymi. Nie musisz spędzać całego urlopu w SPA. Poznaj piękną okolicę, która oferuje wiele pomników przyrody i historii. Zwiedź Zamek Diósgyőr, jedź do sąsiedniego miasta Lillafüred. Jeśli kochasz adrenalinę, jest dla Ciebie Adventurepark, Avalonpark lub tor bobslejowy.

Ellipsum Adventure Thermal Spa jest całkowicie zamknięte od 10.10.2022 do odwołania!