Wellness pobyty w Polanica-Zdrój

Zastanawiasz się, gdzie się zrelaksować? Wybierz się na pobyt wellness w Polanicy-Zdroju i odkryj magię polskiego uzdrowiska.

Ładowanie ofert...

razem 2 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Hotelu Polanica. Dla mnie największym przeżyciem były zabiegi, dla siostrzenicy pokój zabaw i brodzik dla dzieci. Pokoje były wystarczająco wygodne na weekendowy pobyt, obiadokolacja była smaczna z dobrym wyborem dań. Wellness z podziałem na świat wodny i saunowy oceniam również pozytywnie. Miasto Polanica-Zdrój jest imponujące, a jego centrum i park zdrojowy są warte spacerów.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingowy zespół


Perła wśród polskich uzdrowisk

Czy wiesz, co nazywa się „perłą dolnośląskiego uzdrowiska”? Otóż ​​miejscowość uzdrowiskowa Polanica-Zdrój, która leży u podnóża Gór Bystrzyckich i Stołowych, zaledwie 17 km od granicy z Czechami. To najmłodsze uzdrowisko w całym Kłodzku – jego historia sięga niespełna 200 lat wstecz.

Sercem uzdrowiska Polanica jest ogromny park zdrojowy, który wiosną kwitnie wieloma pięknymi kolorowymi rododendronami i łączy się bezpośrednio z zabudowaniami uzdrowiskowymi. Przed parkiem znajduje się pawilon przeznaczony do kuracji pitnej, w którym można skosztować m.in. wody ze źródeł prozdrowotnych Józef Pieniawa, Staropolanka 2000 i inne. Obejmuje również zadaszony deptak, na którym odbywają się popularne koncerty uzdrowiskowe. Dzięki swojemu położeniu u podnóża uzdrowisko Polanica otoczone jest również piękną przyrodą, do której prowadzi wiele szlaków pieszych i rowerowych.

Pobyt wellness w Polsce to zawsze dobry wybór

Niezależnie od tego, czy spędzasz dni na spacerach promenadą uzdrowiskową, czy na wycieczkach po okolicy, z pewnością docenisz pobyt w hotelu z własną sauną, wanną z hydromasażem lub basenem. W ten sposób zafundujesz sobie zasłużony odpoczynek, który również będziemy mieli zaledwie kilka kroków od pokoju. Krótko mówiąc, od początku do końca będziesz cieszyć się pobytem wellness w uzdrowisku Polanica.