Wellness pobyty w polskich Karkonoszach

Polecamy zwiedzenie tego wspaniałego pasma górskiego z Naszej strony polskiej. Z czeskiej strony Karkonosze powoli schodzą przez pogórze w głąb nizin, o tyle są strome i wydają się masywne. W polskim krajobrazie kryją się jeziora polodowcowe, wodospady czy tętniące życiem górskie miasteczka, które warto odwiedzić! Wybierz się na pobyt wellness w Karkonoszach i poznaj ten magiczny region z innej perspektywy.

Ładowanie ofert...

razem 10 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“W Karkonoszach byłem pierwszy raz i myślę, że nie ostatni. Pobyt w Hotelu Biathlon Sport & Spa *** był strzałem w dziesiątkę. Świetnie wypoczęliśmy w przytulnym pokoju w stylu góralskim i nowoczesnej strefie wellness z saunami i jacuzzi, a energii nabraliśmy podczas wyśmienitego jedzenia. Okolice hotelu pełne są pomników przyrody i kultury, które warto zobaczyć. Polecam cerkiew w Karpaczu i Dziki wodospad.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Zespół sprzedaży
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel Tarasy Wang *** znajduje się w Karpaczu i jest doskonale położony - tuż przy wejściu do Karkonoskiego Parku Narodowego i obok pięknego skandynawskiego kościoła Wang. Zatrzymaliśmy się w odnowionym dwupoziomowym pokoju, w którym mieliśmy wszystkie wygody, których potrzebowaliśmy podczas naszego pobytu. Zaletą była możliwość relaksu w niewielkiej strefie wellness z wanną z hydromasażem i 2 saunami. Codziennie serwowane jest śniadanie oraz kolacje w formie bufetu. Pobyt w Tarasy Wang to idealny wybór dla rowerzystów lub turystów pieszych, zarówno par, rodzin z dziećmi, jak i psów.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Zespół marketingowy


Odkryj Nasze polskie Karkonosze

Karkonosze są najczęściej odwiedzanym pasmem górskim, zapierające dech w piersiach pasma górskie po polskiej stronie. Karkonosze skrywają jeziora polodowcowe, wodospady i tętniące życiem górskie miasteczka z nowoczesnymi ośrodkami narciarskimi, takimi jak Karpacz i Szklarska Poręba. Niezapomnianym przeżyciem jest również wejście na najwyższą czeską górę Śnieżkę.

Aktywne wakacje nie są kompletne bez odpoczynku

Najwyższy czas, abyś odkrył górski raj dla piechurów, rowerzystów, narciarzy i speleologów. Bez względu na to, jakie czynności wykonujesz w górach, zdecydowanie nie powinieneś zapominać o odpowiednim odpoczynku. Idealnym wyborem są zatem hotele z własną sauną, jacuzzi czy basenem, w których można oddać się zasłużonemu relaksowi po dniu pełnym ćwiczeń. Będziesz cieszyć się pobytem wellness w Karkonoszach od początku do końca.